World of Seeds – SKUNK 47 | Feminizovaná semínka konopí

Semínka konopí Skunk 47 vznikla křížením legendárního Skunku #1 a AK-47. Skunk byl první skutečný konopný hybrid, který obsahoval afghánskou, mexickou a kolumbijskou genetiku. Vznikl v roce 1978 a během let se stal tak proslulým, že se jménem „skunk“ začaly označovat jakékoli konopné odrůdy s vysokým obsahem THC.

599 1799 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Skunk 47 vznikla křížením legendárního Skunku #1 a AK-47. Skunk byl první skutečný konopný hybrid, který obsahoval afghánskou, mexickou a kolumbijskou genetiku. Vznikl v roce 1978 a během let se stal tak proslulým, že se jménem „skunk“ začaly označovat jakékoli konopné odrůdy s vysokým obsahem THC…

Ačkoliv je genetika obou dvou odrůd v mnoha ohledech podobná, výsledný Skunk 47 dosáhl zlepšení v celé řadě společných vlastností. Má úctyhodný výnos, kompaktní palice, vysoký obsah THC (až 20 %) a je celkově velmi ceněný mezi komerčními pěstiteli a výrobci konopných extraktů.

Skunk 47 se totiž pěstuje tak snadno, že ho můžeme vřele doporučit i začínajícím pěstitelům. Má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům a dokáže odpustit většinu začátečnických chyb (kupříkladu nedostatečné, nebo naopak nadměrné zavlažování). Navíc kvete pouhých 55 až 60 dní a dokáže vyprodukovat až 600 gramů velice silné marihuany na jednu rostlinu.

Tato konopná holka má velmi intenzivní chuť a silně aromatickou vůni. Pokud ji budete pěstovat v interiéru, rozhodně doporučujeme investovat do kvalitního uhlíkového filtru, protože rčení „Smrdí jako Skunk“ nevzniklo náhodou 🙂 Je to World of Seeds legenda !

 

Hmotnost 0,07 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450-500 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!