World of Seeds – Appalachian Kush | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

World of Seeds – Appalachian Kush | Feminizovaná semínka konopí

Genetické dědictví – Odrůda je výsledkem křížení dvou legend, což zaručuje nejen výjimečné vlastnosti, ale i jedinečný zážitek.

Aromatická symfonie – Sladké tóny manga, vlhké země a nostalgického Haze se snoubí do nezapomenutelného aromatického zážitku.

Vizuální krása – Sytě zelené listy a husté, pryskyřicí pokryté pupeny jsou radostí nejen pro oko.

Smyslové prohloubení – Appalachian Kush nabízí nejen uvolnění, ale i prohloubení smyslového vnímání, otevírá dveře k novým zážitkům.

Spojení s přírodou – Tato odrůda v sobě nese ducha Appalačských hor, nabízí cestu k hlubšímu spojení s přírodou a s sebou samým.

792 2465 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám Appalachian Kush – nejen semínka, ale klíč k nezapomenutelnému zážitku. Tato odrůda, inspirovaná nekonečnou krásou a divokostí Appalačských hor, je ztělesněním přírodní síly a genetické dokonalosti. Své kořeny má v unikátním křížení dvou legendárních konopných odrůd, což jí dodává nejen výjimečnou genetickou výbavu, ale i nezaměnitelný charakter.

Appalachian Kush představuje středně velkou rostlinu, jejíž sativová struktura a sytě zelené listy vás okamžitě upoutají. Během fáze kvetení se můžete těšit na vizuální i aromatickou symfonii. Představte si sladkou vůni zralého manga, vlhké země a nostalgického Haze, které se snoubí v jedinečném olfaktorickém zážitku.

Ale Appalachian Kush není jen o kráse a vůni. Její síla a efekty jsou stejně působivé. Po prvním nádechu pocítíte uvolnění, které se promění v úsměv. Jak se vaše tělo adaptuje, smyslové vnímání se zostřuje, nabízí nové dimenze zážitků. Appalachian Kush je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají hlubší spojení s přírodou a chtějí prozkoumat nové hranice vlastního vnímání.

Připravte se na smyslovou cestu, která přesahuje běžné zážitky. Appalachian Kush je tu pro ty, kteří hledají více než jen semínka – hledají cestu k objevování.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 1200 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!