World of Seeds – Amnesia Early Version | Feminizovaná semínka konopí

1. Ultra Rychlá Sklizeň: S dobou kvetení kolem 50 dnů je Amnesia Early Version nejrychlejší sativou na trhu, ideální pro ty, kdo nemohou čekat na tradiční dobu dozrávání sativy.

2. Vysoká Produktivita: Připravte se na úžasné výnosy s hustými a pryskyřičnými pupeny, které překypují kvalitou a potenciálem.

3. Výjimečná Odolnost: Téměř imunní vůči škůdcům a nemocem, Amnesia Early Version vám umožní pěstovat s klidem a sebejistotou.

4. Intenzivní Pozitivní Účinky: Euforické, energické a kreativní stavy mysli jsou zaručeny s každým použitím této inspirující odrůdy.

5. Snadné Pěstování: S minimem listů a výjimečným růstem za správných podmínek je Amnesia Early Version skvělou volbou pro pěstitele na všech úrovních zkušeností.

616 1966 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Zapomeňte na všechny ostatní sativy, Amnesia Early Version vás vezme na cestu euforie a kreativity!

Máte rádi rychlé a výkonné sativy, ale nechcete čekat věčnost na sklizeň? Představujeme vám World of Seeds – Amnesia Early Version, revoluční feminizovaná semínka konopí, která jsou připravena změnit vaše pěstitelské zvyky a zlepšit vaši každodenní rutinu.

S neuvěřitelnou rychlostí kvetení a vynikající adaptabilitou, Amnesia Early Version je výsledkem pečlivého šlechtění, které spojuje sílu a pozitivní energii sativy s překvapivě krátkou dobou dozrávání. Získáno z elitních thajských klonů a zjemněno skvělým samcem Skunk #1, tento kmen znamená přelom v pěstování sativy – je tak snadné, že to zvládne i začátečník.

S obrovskými výnosy pryskyřičných pupenů a zemitě-citrusovou vůní, která povznese vaše smysly, Amnesia Early Version je více než jen konopí. Je to slib nezapomenutelného zážitku, který přináší energii a kreativitu do vašeho života. Ať už jste veterán v pěstování nebo nováček, tato odrůda je ideální pro každého, kdo hledá kvalitu a účinnost.

Nenechte se zmást názvem – jediná věc, na kterou zapomenete, je dlouhá čekací doba na sklizeň. S Amnesia Early Version budete sklízet plody vaší práce dříve, než si to dokážete představit.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!