World of Seeds – Amnesia Early Version | Feminizovaná semínka konopí

Prodej

World of Seeds – Amnesia Early Version | Feminizovaná semínka konopí

1. Ultra Rychlá Sklizeň: S dobou kvetení kolem 50 dnů je Amnesia Early Version nejrychlejší sativou na trhu, ideální pro ty, kdo nemohou čekat na tradiční dobu dozrávání sativy.

2. Vysoká Produktivita: Připravte se na úžasné výnosy s hustými a pryskyřičnými pupeny, které překypují kvalitou a potenciálem.

3. Výjimečná Odolnost: Téměř imunní vůči škůdcům a nemocem, Amnesia Early Version vám umožní pěstovat s klidem a sebejistotou.

4. Intenzivní Pozitivní Účinky: Euforické, energické a kreativní stavy mysli jsou zaručeny s každým použitím této inspirující odrůdy.

5. Snadné Pěstování: S minimem listů a výjimečným růstem za správných podmínek je Amnesia Early Version skvělou volbou pro pěstitele na všech úrovních zkušeností.

616 1966 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Zapomeňte na všechny ostatní sativy, Amnesia Early Version vás vezme na cestu euforie a kreativity!

Máte rádi rychlé a výkonné sativy, ale nechcete čekat věčnost na sklizeň? Představujeme vám World of Seeds – Amnesia Early Version, revoluční feminizovaná semínka konopí, která jsou připravena změnit vaše pěstitelské zvyky a zlepšit vaši každodenní rutinu.

S neuvěřitelnou rychlostí kvetení a vynikající adaptabilitou, Amnesia Early Version je výsledkem pečlivého šlechtění, které spojuje sílu a pozitivní energii sativy s překvapivě krátkou dobou dozrávání. Získáno z elitních thajských klonů a zjemněno skvělým samcem Skunk #1, tento kmen znamená přelom v pěstování sativy – je tak snadné, že to zvládne i začátečník.

S obrovskými výnosy pryskyřičných pupenů a zemitě-citrusovou vůní, která povznese vaše smysly, Amnesia Early Version je více než jen konopí. Je to slib nezapomenutelného zážitku, který přináší energii a kreativitu do vašeho života. Ať už jste veterán v pěstování nebo nováček, tato odrůda je ideální pro každého, kdo hledá kvalitu a účinnost.

Nenechte se zmást názvem – jediná věc, na kterou zapomenete, je dlouhá čekací doba na sklizeň. S Amnesia Early Version budete sklízet plody vaší práce dříve, než si to dokážete představit.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!