World of Seeds – Appalachian Kush Early Version | Feminizovaná semínka konopí

Genetické bohatství: Křížení dvou legendárních kmenů dodává Appalachian Kush Early Version unikátní vlastnosti a sílu, kterou nelze najít u běžných odrůd.

Smyslový zážitek: Jedinečná kombinace vůní a efektů přenese váš smyslový zážitek na zcela novou úroveň, nabízí cestu plnou objevů a nových dojmů.

Estetická krása: Nepřehlédnutelná vizuální stránka s dlouhými, hustými pupeny pokrytými pryskyřicí je radostí nejen pro oko, ale i pro duši pěstitele.

Síla a uvolnění: Appalachian Kush Early Version přináší uvolnění mysli a těla, aniž by uživatele připravila o možnost vychutnávat si zdokonalené smyslové vnímání.

Odkaz na tradici a inovaci: Tato odrůda je mostem mezi starobylými tradicemi pěstování a moderními technikami, což ji činí ideální volbou pro ty, kdo chtějí prožít to nejlepší z obou světů

704 2113 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme Vám Appalachian Kush Early Version – feminizovaná semínka konopí, která jsou bránou do světa, kde se snoubí majestátnost hor s bohatstvím přírody. Tato odrůda je výsledkem pečlivého výběru a křížení mezi dvěma legendami konopného světa, které dávají vzniknout rostlině, jež je nejen pohledem pro oči, ale i zážitkem pro smysly. Appalachian Kush Early Version není jen dalším produktem na trhu, je to příslib dobrodružství, které vás přenese do hornatých oblastí, kde čas plyne jinak a každý dech je plný života.

Při pěstování této odrůdy budete svědky, jak se z malých semínek vyvíjí středně velké rostliny s nádhernými, sytě zelenými listy, které se pyšní dlouhými, hustými pupeny pokrytými lesklou pryskyřicí. A když nastane čas květu, budete obklopeni symfonií vůní, která vám připomene vše, co je na tomto světě krásné – od zralého manga po vlhkou zemi a nostalgický nádech Haze.

Ale Appalachian Kush Early Version není jen o vzhledu a vůni. Její účinky jsou stejně ohromující, přinášejí uvolnění a zároveň obohacují smyslové vnímání. To vše dělá z Appalachian Kush Early Version nejen produkt, ale zážitek, který si zaslouží prožít.

Objevte kouzlo Appalachian Kush Early Version a nechte se unést na cestu, která překračuje běžné hranice pěstování a užívání konopí. Buďte připraveni na zážitek, který zůstane v paměti dlouho po tom, co se vrátíte z horských výšin zpět do reality.

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1200 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!