Barney’s Farm – AMNESIA LEMON™ | Feminizovaná semínka konopí

Amnesia Lemon™ je středně vysoký a poskytuje dlouhé silné palice-topy, s výraznou citrónovou vůní a chutí. Účinek je povznášející a doslova „provětrá“ mozkové závity. Tento model je hodně oblíbený v Holandských Coffe Shopech proto neváhejte a vyzkoušejte jej. Jsme si jistí že nebudete litovat.

769 1892 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Skunk # 1 zkřížený oceněnou genetikou Amnesia Haze, který byl vždycky připraven stát se vítězem. Je to nezaměnitelná chuť Amnesia Haze v kombinaci s výkonem a odolností tolik příznačné právě pro Skunk # 1. Semínka konopí Amnesia Lemon patří mezi nejoblíbenější od Barney’s farm.

Dominancí a výškou je určitě Sativa, překvapivě má však Amnesia Lemon™ cyklus kvetení pouze 9 až 10 týdnů. Rostlina má rázný start a potřebuje minimální dobu růstu než začne období květu.

Amnesia Lemon™ je středně vysoký a poskytuje dlouhé silné palice-topy, s výraznou citrónovou vůní a chutí. Účinek je povznášející a doslova „provětrá“ mozkové závity.

Tento model je hodně oblíbený v Holandských Coffe Shopech proto neváhejte a vyzkoušejte jej. Jsme si jistí že nebudete litovat.

Genetika: Skunk # 1 x AmnesiaHaze

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Energický, Euforický, Psychedelický, Soustředěný, Vzrušující

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

1. Cena – Sativa Cannabis Cup 2007

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!