World of Seeds – BRAZIL AMAZONIA | Feminizovaná semínka konopí

Seeds banka World of Seeds pro vás vybrala semínka této genetiky konopí, pro vlastnosti jako jsou: rychle kvetoucí, kompaktní velikost a zároveň brutální výtěžnost díky produkci obrovských pupenů.  Rostlinka je také středně odolná proti plísním a má obrovský obsah THC

553 1648 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semínka konopí Brazil Amazonia jsou odrůdou ze srdce amazonského deštného pralesaBrazil Amazónie roste přirozeně v džungli, kde ji domorodé kmeny používají v mnoha ohledech, hlavně k léčebným účelům pro zmírnění všech druhů bolestí, například u porodu. Silný uklidňující účinek se plynutím času ještě více zesiluje a má příchuť hořko-sladkého ovoce.

Seeds banka World of Seeds pro vás vybrala semínka této genetiky konopí, pro vlastnosti jako jsou: rychle kvetoucí, kompaktní velikost a zároveň brutální výtěžnost díky produkci obrovských pupenů.  Rostlinka je také středně odolná proti plísním a má obrovský obsah THC. 

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Relaxující, Šťastný, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 800 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!