Buddha Seeds – Auto Critical | Samonakvétací semínka konopí

1. Legendární genetika: Buddha Seeds – Critical je důsledkem pečlivého výběru a spojení dvou kultovních odrůd, Skunk a Afghana, které zaručují nezapomenutelnou chuť a vůni.

2. Rychlá a bohatá úroda: Připravte se na sklizeň za méně než 60 dní s výnosy, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele.

3. Chutný a aromatický zážitek: Užijte si unikátní kombinaci květinových a sladkých nuancí se sladkými ovocnými tóny, které potěší vaše smysly.

4. Snadná péče: Buddha Autoflowering Critical je odolná a přizpůsobivá, což znamená, že i s minimální péčí můžete dosáhnout excelentních výsledků.

5. 100 % spokojenost kuřáků: Kmen, který si získal srdce kuřáků po celém světě, je vaší jistotou kvality a spokojenosti.

437 1412 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Vstupte do světa, kde se tradice spojuje s moderními technikami pěstování a vytváří odrůdu, která je symbolem dokonalosti. Buddha Autoflowering Critical je důkazem, že i v přeplněném světě konopných odrůd lze najít něco, co vás okamžitě upoutá a nikdy nezklame.

Představujeme vám semínka, která v sobě nesou genetické dědictví legendárních předků – Skunk a Afghana. Buddha Seeds však přidává svou jedinečnou esenci, která zaručuje, že i nejnovější pěstitelé budou moci sklízet úrodu plnou chuti a vůně, která je výjimečná i mezi klasikami.

Nechte se okouzlit rychlostí kvetení, která vás odmění bohatou úrodou za méně než 60 dní. Objevte kouzlo chutí, které se mísí s květinovými a sladkými nuancemi, zatímco ovocné tóny a medovice se rozplynou na vašem jazyku, poskytujíce zážitek, na který jen tak nezapomenete.

A co víc? Buddha Autoflowering Critical je nenáročná na péči a přizpůsobivá, což vám umožní vychutnat si vysokou úrodu bez zbytečného stresu. Je to odrůda, která se stane vaším spolehlivým partnerem, ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 160 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!