Buddha Seeds – Auto Tangie | Samonakvétací semínka konopí

Buddha Seeds – Auto Tangie | Samonakvétací semínka konopí

1. Neodolatelná Citrusová Svěžest – Intenzivní pomerančová vůně a bohatá chuť, která oživí vaše smysly a přinese vám pocit štěstí.

2. Rychlý Vegetační Cyklus – Užijte si rychlé výsledky s krátkým časem od setí k sklizni, ideální pro ty, kteří netrpělivě čekají na svou úrodu.

3. Exkluzivní Americká Odrůda – Představujeme vám prvotřídní americký parfém, který nenajdete v žádné běžné citrusové odrůdě.

4. Snadná Péče, Výjimečný Výsledek – Buddha Auto Tangie je nenáročná na pěstování a přesto poskytuje ohromující výnosy, které uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele.

590 2063 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Auto Tangie od Buddha Seeds: Vaše každodenní citrusové probuzení

Otevřete dveře do světa, kde se svěžest citrusů snoubí s pohodlím samonakvétacích odrůd. Buddha Seeds představuje Auto Tangie – odrodu, která vám přinese sluneční záblesk v každé květině.

Vstupte do éry citrusového zázraku

Nemůžete odolat sladké vůni čerstvě utržených pomerančů a mandarinek? Auto Tangie od Buddha Seeds vám přinese toto aroma přímo do vašeho domova. Vychutnejte si neodolatelný buket terpenů, který vám přinese nejen radost, ale i úžasný pocit svěžesti.

Rychlý růst, bohatá úroda

Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo zkušený pěstitel, Auto Tangie je přizpůsobená pro každého. S krátkým vegetačním cyklem a impozantními výnosy vás tato sativa-dominantní odrůda odmění bez zbytečného čekání.

Přírodní esence, která oživí vaše smysly

Buddha Seeds pečlivě vyvinul Auto Tangie s ohledem na vaše smysly. Každá inhalace je jako ochutnávka tropického ovocného koktejlu, který vás okamžitě přenese na slunné pláže a do citrusových sadů.

Snadná péče, maximální potěšení

I když odrůda vyžaduje v době květu zvýšený příjem makronutrientů, nevyžaduje složitou péči. To znamená, že můžete bez starostí sledovat, jak se vaše Auto Tangie transformuje do nádherných květů, které vás každý den pohladí po duši.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Kreativní, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 200 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!