Buddha Seeds – Auto Diesel | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Buddha Seeds – Auto Diesel | Samonakvétací semínka konopí

1. Prestižní Původ: Ponořte se do hlubin genetického dědictví Dieselu, který je zahalen tajemstvím a uznán nejzkušenějšími pěstiteli.

2. Vynikající Chuťový Profil: Vychutnejte si komplexní chuťové nuance, od citrusově svěžích tónů po zemité doteky, které uspokojí vaše smysly.

3. Snadná Péče: Buddha Autoflowering Diesel je ideální pro ty, kdo teprve začínají s pěstováním nebo pro ty, kdo hledají odrůdu s minimálními požadavky na údržbu.

4. Vysoká Ochrana a Produktivita: S robustním pláštěm pryskyřice je Auto Diesel nejen okouzlující k pohledu, ale i ideální pro extrakce, což zvyšuje její hodnotu a využití.

5. Neobyčejná Adaptabilita: Tato odrůda se dokáže přizpůsobit i nepříznivým povětrnostním podmínkám, což vám umožní pěstovat kvalitní konopí téměř kdekoliv.

350 1130 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objevte Samonakvétací Legendu: Buddha Seeds – Auto Diesel

Vstupte do světa, kde klasika setkává se špičkovou genetikou, a zjistěte, proč Buddha Seeds – Auto Diesel představuje esenciální prvek v arzenálu každého milovníka konopí. Tento skvost je důkazem, že některé příběhy jsou příliš dobré na to, aby zůstaly utajené, a některé chutě příliš výjimečné na to, aby byly přehlíženy.

Nemusíte být expert, abyste rozpoznali jedinečnost Auto Dieselu. Vycházející z tajemného odkazu legendárního Chemdoga, tato odrůda přináší do vaší zahrady kousek historie, která se datuje až do 90. let v USA. Buddha Seeds pečlivě vychovávali a vylepšovali tuto odrůdu, aby vám přinesli stabilní produkci a fenotypovou diverzitu, která je prostě nepřekonatelná.

Buddha Autoflowering Diesel je ztělesněním adaptability a snadné péče. Nevyžaduje zvláštní znalosti nebo náročnou údržbu, což z ní dělá ideální volbu pro nováčky i pro ty, kdo chtějí přidat něco speciálního do své sbírky bez zbytečného stresu.

Ať už jste v pěstování nováček nebo zkušený znalec, Buddha Seeds – Auto Diesel je tou pravou volbou. Její robustní genetika a výjimečná chuť jsou důvodem, proč je tato odrůda stále na vrcholu a proč by neměla chybět na vaší zahradě. Dejte si tu práci, vysaďte tuto legendu, a sledujte, jak se vaše práce promění ve výjimečný výsledek.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Psychoaktivní, Sociální

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 130 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!