Buddha Seeds – Auto Skunk | Samonakvétací semínka konopí

Buddha Seeds – Auto Skunk | Samonakvétací semínka konopí

1. Legendární Genetika: Ponořte se do pěstování s geny, které byly osvědčeny časem a překonaly všechny výzvy.

2. Maximalizovaný Potenciál: Využijte genetické práce Buddha Seeds, která zaručuje robustní rostliny s výjimečnými výnosy.

3. Rychlá a Efektivní Sklizeň: S krátkou dobou květu a samonakvétací povahou se můžete těšit na rychlý obrat a efektivní pěstování.

4. Nádherný Vzhled a Účinek: Obdivujte esteticky přitažlivé rostliny s čistou mozkovou energií, která povzbudí vaši kreativitu a vitalitu.

5. Aromatická Rozmanitost: Prožijte neuvěřitelnou škálu aromat, od svěžích citrusů až po intenzivní kyselé tóny, které vám poskytnou jedinečný pěstitelský zážitek.

403 1291 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Buddha Seeds – Auto Skunk: Semínka pro Moderní Pěstitele s Chuťí k Legendě

Představujeme vám Buddha Seeds – Auto Skunk, samonakvétací semínka konopí, která jsou víc než jen prostým produktem. Jsou to klenoty genetiky, které se staly ikonou v historii pěstování. Buddha Seeds – Auto Skunk je důkazem, že některé legendy nikdy nevyblednou, ale naopak rozkvétají v plné síle a dokonalosti.

Oslavte Odkaz Klasiky

Skunk je jméno, které rezonuje mezi pěstiteli po celém světě jako synonymum pro sílu, uniformitu a nezaměnitelné aroma. Náš Buddha Skunk je poklonou tomuto odkazu, vyšlechtěný tak, aby posunul ty nejlepší vlastnosti legendární odrůdy na novou úroveň. Buddha Seeds přináší tuto odrůdu s respektem k tradici a s vizí pro budoucnost.

Perfekce v Každém Semínku

Každé semínko Buddha Seeds – Auto Skunk je pečlivě vybráno, aby vám zajistilo nejen rychlý růst a krátkou dobu květu, ale také stabilní výnosy, které překonají vaše očekávání. Auto Skunk je připravený na to, aby vám ukázal, co to znamená, když se kvalita potká s efektivitou.

Aroma, Které Vás Přenese

Vůně Buddha Seeds – Auto Skunk je jako živá pocta samotnému pojmenování Skunk. Připravte se na aromatickou cestu od sladkých citrusových tónů až po hluboké kyselé nuance, které vás pohladí po smyslech a přenesou vás do světa, kde se skvělé aroma snoubí s nezapomenutelnou chutí.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Relaxující, Sociální

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

80 – 130 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!