Buddha Seeds – Buddha Auto Zkitt | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Buddha Seeds – Buddha Auto Zkitt | Samonakvétací semínka konopí

1. Nevšední chuťový zážitek: Připravte se na sladkou symfonii ovocných chutí, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

2. Relaxace na dosah: Prožijte hlubokou relaxaci a štěstí bez pocitu únavy – dokonalý společník pro večerní odpočinek.

3. Vysoký výnos s minimální námahou: I přes její nenáročnost, Buddha Auto Zkitt odmění vaši péči bohatou sklizní kvalitních pupenů.

4. Ideální pro indoor pěstování: Nenápadná výška rostliny je perfektní pro pěstování v SOG metode, což je ideální pro pěstitele s omezeným prostorem.

5. Robustní a odolná odrůda: Buddha Auto Zkitt je odolná proti mnoha běžným problémům, což z ní činí skvělou volbu pro pěstitele na všech úrovních zkušeností.

472 1650 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Uvolněte se a nechte své smysly, aby se ponořily do omamné sladkosti Buddha Auto Zkitt – ultimátní samonakvétací semínka konopí, která přináší nejen nezapomenutelné chuťové zážitky, ale i absolutní relaxaci. Buddha Auto Zkitt je mistrovským dílem od Buddha Seeds, stvořeným pro ty, kdo hledají snadné pěstování a nepřekonatelnou kvalitu.

Představte si, že můžete zažít radost ze sladkého úniku do světa klidu s každým kouskem. Buddha Auto Zkitt je jako sladký sen, který se rozplyne na jazyku, odhalující nádherné tóny lesních plodů, manga a grapefruitu. Připravte se na to, že se vaše chuťové buňky zamilují do této odrůdy, která je opravdovým potomkem slavných Skittles bonbonů.

Nenechte se mýlit její nenáročností – i když je ideální pro začátečníky, Buddha Auto Zkitt si získá respekt i u zkušených pěstitelů díky své robustnosti a výnosnosti. V indoor podmínkách se můžete těšit na produkci, která dosahuje neuvěřitelných 450-500 g/m2. Což je, přiznejme si, velkorysý dar pro tak skromnou rostlinu.

A když přijde čas sklizně, vaše úsilí bude odměněno pupeny tak pryskyřičnými a pevnými, že pocítíte hrdost s každým pohledem na ně. Vzrušení z této sladké pochoutky ještě vzroste, když si uvědomíte, že každý den můžete mít vlastní malou cukrárnu přímo ve vašem domově.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 350 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!