Buddha Seeds – Auto Amnesia | Samonakvétací semínka konopí

1. Samonakvétací Genetika: Rychlý růst a snadné pěstování dělají z Auto Amnesia ideální volbu pro pěstitele všech úrovní zkušeností.

2. Stimulační a Kreativní: Vysoký podíl sativy povzbudí vaši mysl a otevře dveře nekonečné kreativitě.

3. Léčivé Účinky: Užijte si přirozenou úlevu od úzkosti a stresu, a to vše s pocitem hlubokého uvolnění.

4. Exotické Aromaty: Nezapomenutelné kadidlové vůně doplněné citrusovými a dřevitými tóny zaručují jedinečný zážitek při každém použití.

5. Vysoký Obsah THC: Pro ty, kteří hledají silný účinek, Auto Amnesia může nabídnout vysoké procento THC pro hluboké a intenzivní zážitky.

473 1528 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představte si pocit naprostého uvolnění a svobody myšlenek, který vás provází při každém šluknutí. Představte si semínka, která se stala symbolem kreativity a společenského uvolnění. Buddha Seeds – Auto Amnesia je více než jen samonakvétací semínka konopí. Jsou to klíče k bráně nových zážitků, které otevírají dveře kreativity a pohody.

Představujeme vám Auto Amnesia od Buddha Seeds, samonakvétací odrůdu, která je vyšlechtěna tak, aby splnila očekávání i těch nejnáročnějších znalců. Tato samonakvétací verze legendární Amnesie kombinuje všechny výhody svého slavného předchůdce s přidaným bonusem snadného pěstování a rychlého cyklu, což ji činí ideální volbou pro vnitřní i venkovní zahrádkáře.

Jemně vyvážená směs sativy a indiky dodává této odrůdě stimulační a zároveň uklidňující účinek, který je perfektní pro sociální setkání nebo kreativní činnosti. Ať už jste umělec hledající inspiraci nebo rekreační kuřák hledající úlevu od stresu, Buddha Auto Amnesia je vaše ideální volba.

Nechte se unést neuvěřitelnými kadidlovými tóny, které vás přenesou do atmosféry plné mystiky a klidu. A s potenciálem dosahovat vysokých hladin THC, Buddha Auto Amnesia je jistotou, že vaše smysly budou naplněny až po okraj.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 120 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!