Buddha Seeds – Buddha Dosi2 | Feminizované semínka konopí

1. Unikátní Senzorický Zážitek: Užijte si nezapomenutelnou kombinaci sladkých a citrusových aromat s hašišovým pozadím, která promění vaši zahradu v aromatický ráj.

2. Bezstarostné Pěstování: Buddha Dosi2 je robustní a odolná odrůda, která je snadná na pěstování a ideální pro nováčky i pro zkušené pěstitele.

3. Euforické a Relaxační Účinky: Získejte klidný a dlouhotrvající euforický stav, který vás zároveň uvolní a povzbudí k introspekci.

4. Špičková Genetika: Díky svému původu v rodu Cookies přináší Buddha Dosi2 to nejlepší z severoamerického konopí přímo do vaší zahrady.

5. Příznivé Zdravotní Účinky: Buddha Dosi2 není jen potěšením pro vaše smysly, ale také přirozeným způsobem, jak podpořit vaše zdraví a pohodu.

582 1921 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Objavte Buddha Dosi2: Květinová symfonie pro vaše smysly

Připravte se na cestu do světa nekonečné relaxace a smyslového potěšení s Buddha Dosi2 – feminizovanými semínky konopí, které překračují hranice běžné zahrady. Buddha Dosi2 je nejen semínko, je to klíč k úniku od každodenního stresu a monotonie, zážitek, který obohatí vaše chvíle klidu a sdílení s přáteli.

Vůně, která vás okouzlí. Buddha Dosi2 je jako taška plná sladkostí, v níž každé semínko rozkvétá do bohaté palety citrusových tónů, kyselých akcentů a podmanivého hašišového základu. Je to pozvánka do světa, kde každý nádech oživuje vaše smysly a každý výdech uvolňuje vaši duši.

Pěstování bez starostí. Buddha Dosi2 není jen pro zkušené zahrádkáře; je to odrůda, která se stará sama o sebe. S její schopností přizpůsobit se různým pěstitelským technikám a prostředí, je ideální volbou pro každého, kdo hledá úspěch bez zbytečných komplikací.

Euforie v každém květu. Když se potomci rodu Cookies spojí s inovativním přístupem Buddha Seeds, výsledkem je Buddha Dosi2 – odrůda s euforickým účinkem, který je tak příjemný, že budete chtít tyto okamžiky štěstí sdílet s každým ve vašem okolí.

Exkluzivní sladká revoluce. Buddha Seeds přináší do vašeho života originální sortiment příchutí, které společně s unikátním cukrovým profilem vytvářejí kmen nejen silný a produktivní, ale také schopný ohromit i nejnáročnější pěstitele.

Zlepšení vašeho zdraví. Buddha Dosi2 není jen potěšení pro smysly, ale také pro tělo. S prokázanými účinky na nespavost, úzkost a bolesti těla, je to odrůda, která přináší pohodu do vašeho života.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Euforický, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 700 g/m²

Optimální výnos outdoor

900 – 1700 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!