Buddha Seeds – Gorila | Feminizované semínka konopí

1. Extrémní síla: S Gorilou získáváte jednu z nejsilnějších genetik na trhu, která vám poskytne zážitek, který překoná všechna očekávání.

2. Obrovská produktivita: Nejenže dosáhnete na neuvěřitelné množství pryskyřice, ale vaše sklizeň bude hýřit velkými a těžkými pupeny.

3. Odolnost a snadná péče: Gorila se nebojí chorob, chladného klimatu a je velmi tolerantní k řezu a pěstitelským technikám, což z ní dělá ideální volbu pro nováčky i zkušené pěstitele.

4. Bohatá chuť a aroma: Citrusové a borovicové tóny společně s nádechem zemité americké linie a možnými nuancemi čokolády vytvářejí dokonalou harmonii chutí.

5. Zážitek na nejvyšší úrovni: Buddha Seeds přináší s Gorilou kmen, který byl vyvinut s cílem poskytnout spotřebiteli zážitek na nejvyšší úrovni, a věřte, že tohle je přesně to, co dostanete.

705 2348 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Hledáte nejen semena, ale i zážitek? Objevte sílu přírody v každém zrnku s Buddha Seeds – Gorila. Feminizovaná semínka konopí, která překračují hranice běžného pěstování a zavedou vás do světa nekonečné síly a účinku.

Představte si rostlinu, která není jen okrasou vašeho pěstebního prostoru, ale skutečným mistrem v produkci. S Gorilou od Buddha Seeds získáte nejen semínka, ale společníka pro cestu za neuvěřitelnou sklizní. Gorila není jen odrůda, je to záruka, že vaše úsilí a starostlivost se promění ve velkolepé výsledky.

Nechejte se unést intenzivním účinkem, který vás zcela pohltí. Jedná se o potomka slavného amerického Gorilla Glue, takže se připravte na to, že váš gauč se stane vaším nejlepším přítelem po pár šlucích této konopné bestie. Vysoký obsah THC vás zaručeně odzbrojí a zanechá vás v úžasu nad silou, kterou tato odrůda skrývá.

A když mluvíme o síle, vaše plodiny budou stejně impozantní. Buddha Seeds přinesly kmen, který se může pochlubit nejen silou, ale i obrovskými, pryskyřicí pokrytými pupeny, které se budou lepit na vaše prsty. Tato Gorila je synonymem pro čistou pryskyřici a skvělou produktivitu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1700 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!