Buddha Seeds – Diesel | Feminizované semínka konopí

Prodej

Buddha Seeds – Diesel | Feminizované semínka konopí

1. Historická Genetika: Kombinace vítězných genů Critical a Diesel vytváří odrůdu, která je oslavou tradiční kvality a inovace.

2. Vysoká Produktivita: S Buddha Seeds – Diesel získáváte odrůdu s impozantní výnosností, vhodnou pro komerční i osobní pěstování.

3. Rychlé Květení: Užijte si rychlé výsledky s krátkou dobou kvetení, která vám umožní sklízet bohaté úrody v méně než 60 dnech.

4. Adaptabilita a Odolnost: Tato odrůda je stvořena pro různé klimatické podmínky, což z ní činí ideální volbu pro pěstitele na každém rohu světa.

5. Univerzální Atraktivita: Ať už jste začátečník nebo expert, Buddha Seeds – Diesel přináší jednoduchost pěstování spolu s nezapomenutelnými chuťovými nuancemi, které uspokojí i nejnáročnějšího konzumenta.

437 1412 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objavte Aromu Revolúcie s Buddha Seeds – Diesel | Feminizované Semínka Konopí

Připravte se na okouzlující cestu po stopách legendárních králů konopí s Buddha Seeds – Diesel. Tato feminizovaná semínka jsou klenotem, který ztělesňuje historii úspěchu a genetickou excelenci, přičemž nabízí pěstitelům nejen výjimečnou chuť a aroma, ale i nevídanou produktivitu a přizpůsobivost. Přinášíme vám semena, která spojují mystickou sílu Dieselu s neotřesitelným dědictvím Critical, tvůrcem nové éry v pěstování konopí.

Výzva Pro Každého Pěstitele

Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností, Buddha Seeds – Diesel je připravena oživit vaši zahradu. Její robustnost a adaptabilita ji předurčují k tomu, aby excelovala v různých pěstebních podmínkách, a to i v těch nejméně příznivých. Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, tato odrůda vám nabídne štědrou úrodu bez potřeby složité péče.

Chuťový Karnaval

Připravte své smysly na oslavný pochod chutí a vůní, které definují Buddha Diesel. Každý fenotyp je unikátní symfonií, od citrusově svěžích tónů až po zemité nuance, vše završeno tajemným pláštěm pryskyřice, jež je ideální pro extrakce. Buddha Seeds – Diesel je příslibem pro každého milovníka konopí, toužícího po nezapomenutelném chuťovém zážitku.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Psychoaktivní, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 1500 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!