Buddha Seeds – White Widow | Feminizované semínka konopí

1. Historická Odrůda: Vlastněte kus konopné historie s odrůdou, která získala první cenu na High Times Cannabis Cup hned v roce svého debutu.

2. Rychlé Kvetení: Nečekejte na výsledky. Buddha White Widow vás ohromí svou rychlostí a efektivitou, což vám umožní rychleji sklízet plody vaší práce.

3. Vysoce Produkční: Buďte svědky úctyhodné sklizně. Každá rostlina je synonymem pro hojnost a kvalitu, což zaručuje výjimečný výnos.

4. Jednoduchá Pěstovatelnost: Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, Buddha White Widow se snadno přizpůsobí vašim potřebám a poskytne vám silnou a zdravou rostlinu.

5. Nezapomenutelný Účinek: Připravte se na vzletný zážitek, který prověří i ty nejzkušenější. Buddha White Widow přináší sílu a hloubku, které jsou ve světě konopí opravdu vzácné.

437 1412 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Buddha Seeds – White Widow | Feminizované Semínka Konopí

Ponořte se do legendy. Buddha Seeds přináší White Widow, kmen, který překročil hranice času a prostoru, aby se stal ikonou v srdcích konopných aficiónů po celém světě. White Widow je více než jen odrůda; je to kus historie, umění a vědeckého mistrovství, zrozený v bouřlivých 90. letech a od té doby zůstává na vrcholu díky své neotřesitelné kvalitě a neopakovatelnému zážitku.

Buddha Seeds ctí toto dědictví, přinášející vám Buddha White Widow – feminizovaná semínka, která v sobě nesou všechny klíčové atributy, jež učinily původní White Widow fenoménem. S láskou a respektem k tradici, tento kmen překvapuje rychlostí kvetení, hojností sklizně a ohromující koncentrací pryskyřice.

Každý pěstitel, ať už nováček nebo veterán, ocení snadnou kultivaci a robustní povahu Buddha White Widow. Už od prvního pohledu na její nádhernou strukturu a od prvního nádechu jejích komplexních terpenových profilů vás tento kmen uchvátí a nepustí.

Vstupte do světa, kde se každá rostlina stává vaším spojencem v honbě za nezapomenutelným zážitkem. S Buddha White Widow si nejen vyberete klon, který vám vyhovuje, ale připojíte se k oceňované linii pěstitelů, kteří rozumí pravému významu slova „kvalita“.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1500 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!