Buddha Seeds – Skunk | Feminizované semínka konopí

1. Stabilní genetika: Buddha Seeds – Skunk nabízí stabilní uniformitu, takže můžete očekávat konzistentní růst a kvalitu s každým semínkem.

2. Rychlé kvetení: I přes své sativní dědictví, Skunk od Buddha Seeds překvapí krátkou dobou kvetení, což urychluje cestu k bohaté sklizni.

3. Intenzivní aroma: Připravte se na charakteristické sladké aroma, které je tak silné, že indoor pěstování vyžaduje kvalitní protizápachové filtry – známka pravé kvality Skunku.

4. Mozková energie: Buddha Skunk přináší čistou sativní energii, která stimuluje mysl, podporuje kreativitu a dodává vitalitu pro vaše sociální a osobní aktivity.

5. Nepopsatelná chuť: Každý tah je dobrodružstvím s rozsahem od ovocných citrusů až po kyselé tóny, což zaručuje jedinečný zážitek pro vaše chuťové pohárky.

403 1291 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Objavte Buddha Seeds – Skunk | Feminizované semínka konopí: Průkopník mezi hybridy

Připravte se na zážitek, který změní vaše pěstitelské hry. Buddha Seeds – Skunk je synonymem pro kvalitu, výkonnost a nezaměnitelný charakter. Tato legendární odrůda se stala miláčkem pěstitelů po celém světě a nyní je k dispozici pro váš eshop, aby přinesla nadšení a výnosy, o kterých se vám dříve mohlo jen zdát.

Skunk není jen odrůda, je to kapitola v historii konopí, která se nesmazatelně zapsala do srdcí pěstitelů. Buddha Seeds rozumí této odrůdě jako nikdo jiný a přináší vám feminizované semínka, která jsou výsledkem precizní genetické práce a úcty k původním charakteristikám, které učinily Skunk legendou.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Sociální

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

750 – 1500 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!