Buddha Seeds – BUDDHA SYRUP AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Buddha Seeds – BUDDHA SYRUP AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Buddha Syrup auto je samonakvétací a velmi silný hybrid, který vyniká dokonalou chutí . Tento hybrid je výsledkem křížení samonakvétacích odrůd s nejsladší indicou.

420 1303 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Buddha Syrup od Seed banky Buddha seeds je samonakvétací rostlina konopí a velmi silný hybrid, který vyniká dokonalou chutí . Tento hybrid je výsledkem křížení samonakvétacích odrůd s nejsladší indicou. Rostliny Syrupu jsou charakteristické dole rozvětvenou, téměř sloupovitou stavbou.

Ačkoliv se jedná o produktivní odrůdu se silnými účinky, má vynikající ovocnou chuť, připomínající zázvor a bezinky, ale jeho skutečná krása se skrývá v jeho síle.

Má velmi těžký a hustý kouř, který by se téměř dal krájet. Jeho účinky jsou omamné, ale i léčivé. Kouření Syrupu je díky jeho skvělé chuti opravdovým požitkem. Samonakvétací semínka konopí Buddha Syrup jsou ideální volbou pro ty nejnetrpělivější pěstitele i nejnáruživější konzumenty.

Nejvhodnější metodu pro indoor pěstování tohoto hybridu je SOG, v případě outdoor pěstování, nejsou překážkou ani menší prostory jako zahrádky nebo balkóny.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povzbuzující, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 80 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!