World of Seeds – COLOMBIAN GOLD | Feminizovaná semínka konopí

Semínka marihuany Colombian Gold jsou výsledkem kombinace čistých sativa kmenů z pohoří Santa Marta v Kolumbii, která je domovem nejvyšší hory v zemi. Ve výšce 2.500 metrů nad mořem, kde je půda velmi úrodná, lze nalézt také typické andské lesy a hustou tropickou džungli.

617 1835 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Semínka konopí Colombian Gold jsou výsledkem kombinace čistých sativa kmenů z pohoří Santa Marta v Kolumbii, která je domovem nejvyšší hory v zemi. Ve výšce 2.500 metrů nad mořem, kde je půda velmi úrodná, lze nalézt také typické andské lesy a hustou tropickou džungli.

V této oblasti se marihuana pěstuje po mnoho generací. Místní obyvatelstvo se neustále snaží vylepšit vlastnosti svých rostlin pomocí neustálého křížení. Zde vznikly některé z nejvíce geneticky čistých kmenů v historii.

World of Seeds si přivezli mnoho semen z této oblasti, aby s nimi mohli pracovat. Postupně vyšlechtit tento vzrůstem vysoký, energický a rozvětvený kmen s intenzivní příchutí sladkého ovoce, která vyniká především prasáckým obsahem THC.

Semena Colombian Gold jsou ideální pro léčbu konopím. Rostliny obsahují enormní množství THC, které se hodí na přípravu extraktů např fénixovy slzy.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Soustředěný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

650 – 700 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!