Expert Seeds – EXPERT BLUE CHEESE | Feminizované semínka konopí

Prodej

Expert Seeds – EXPERT BLUE CHEESE | Feminizované semínka konopí

Tato výjimečná marihuana má naprosto jedinečnou chuť, kterou určitě musíte ochutnat!!  Připomíná směs vyzrálého sýra s nádechem borůvek. Expert Blue Cheese je téměř čistá indika, kterou si nejlépe vychutnáte v nočních hodinách, když se chcete příjemně uvolnit, protože její lahodný kouř obsahuje  až 20 % THC a vyvolává velmi relaxační efekt.

657 1807 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Expert Blue Cheese je velmi aromatické konopí se světově proslulými předky – lahodnou Blueberry a voňavým Cheese, nejznámější odrůdou z Velké Británie.

Tato výjimečná marihuana má naprosto jedinečnou chuť, kterou určitě musíte ochutnat!!  Připomíná směs vyzrálého sýra s nádechem borůvek.

Expert Blue Cheese je téměř čistá indika. Nejlépe si ji vychutnáte v nočních hodinách, když se chcete příjemně uvolnit. Její lahodný kouř obsahuje  až 20 % THC a vyvolává velmi relaxační efekt.

Co se týče pěstění, Expert Blue Cheese bude připraven ke sklizni již za 60 dní kvetení (v interiéru), s výtěžkem až 500 gramů vynikajícího konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Pokud si ho zasadíte venku, dosáhne plné zralosti v polovině září a vyprodukuje vám 600 až 900 gramů marihuany na jednu rostlinu.

Na závěr ještě nesmíme zapomenout dodat, že produkuje krásně velké a husté palice. Jsou mimořádně bohaté na pryskyřici a až po okraj naplněné kanabinoidy. Je to prostě špičkový model pro výrobu všech konopných extraktů…

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 900 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!