Expert Seeds – Blueberry Glue Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Intenzivní Aroma a Chuť: Exkluzivní kombinace borůvkové a borovicové chuti zaručuje nezapomenutelný senzorický zážitek.

2. Vysoký Obsah THC: Pro ty, kteří hledají silný účinek, nabízí Blueberry Glue Auto potěšení z vysokého obsahu THC.

3. Samonakvétací Strain: Bez starostí s nastavováním světelného cyklu – tato semena zaručují snadný růst a rychlou sklizeň.

4. Úleva od Bolesti: Silný tělesný high je ideální pro ty, kteří hledají přirozenou cestu k mírnění bolesti a napětí.

5. Vizuální Krása: Vypěstujte si rostliny, které jsou nejen účinné, ale i nádherné na pohled s hustými pupeny pokrytými třpytivými trichomy.

851 2348 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Objevte mistrovské dílo genetiky s Expert Seeds – Blueberry Glue Auto, samonakvétací semínka konopí, která vám umožní sklízet bohatou úrodu plnou aroma a účinků, jež přesahují běžné zážitky. Zasadíte-li semínko Expert Seeds – Blueberry Glue Auto, stáváte se kurátorem jedinečného spojení přírody a šlechtění, které slibuje nejen příjemný relax, ale i možnost okusit sílu přírody v její nejčistší formě.

Když se věda a příroda spojí, vznikne něco magického. A právě tímto magickým produktem jsou Expert Seeds – Blueberry Glue Auto. S pečlivě vyváženým poměrem indica a sativa nabízejí tato semena unikátní kombinaci výrazné chuti a vysokého obsahu THC, která vás doslova pohltí svou intenzitou. Vychutnejte si hluboké tóny borůvek a borovice, jež vám připomenou letní lesní procházky a zároveň poskytnou úlevu od každodenního stresu.

Není potřeba být zahradníkem-mágem, aby se vám podařilo vypěstovat rostliny Expert Seeds – Blueberry Glue Auto. Jsou ideální pro ty, kdo chtějí dosáhnout skvělých výsledků bez složitého procesu. Díky samonakvétací povaze těchto semen se můžete těšit na rychlý růst a květ, aniž byste museli zdlouhavě měnit světelný cyklus.

Užijte si pohled na husté pupeny pokryté trichomy, které se během květu rozvinou před vašima očima. A když přijde čas sklizně, budete odměněni nejen vizuální krásou, ale také silným tělesným high, které je jako stvořené pro večery plné relaxace nebo pro poskytnutí úlevy od nepříjemné bolesti.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uklidňující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 750 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!