Expert Seeds – CHEESE | Samonakvétací semínka konopí

Expert Cheese vznikl spojením vybraného klonu původní odrůdy Cheese s afghánským samcem, který tuto rostlinu stabilizuje a posiluje její chuť i účinek. Výsledkem tohoto spojení je vynikající konopí, které obsahuje až 18 % THC (dokonce i v samonakvétací verzi) a vyvolává velice silný efekt. Navíc se snadno pěstuje v interiéru i exteriéru.

686 1877 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Expert Cheese je výjimečná odrůda konopí od Seed Banky Expert Seeds, která byla vyvinuta ze slavné genetiky Original Cheese.

Původní Cheese vznikl ve Velké Británii z klonu odrůdy Skunk, jenž byl tajně přivezen z USA. Tato špičková genetika se za posledních 20 let neustále zlepšuje a zamilovali si ji kuřáci z celého světa pro její typickou vůni zralého sýra, po které byla i pojmenována.

Expert Cheese vznikl spojením vybraného klonu původní odrůdy Cheese s afghánským samcem, který tuto rostlinu stabilizuje a posiluje její chuť i účinek. Výsledkem tohoto spojení je vynikající konopí. Obsahuje až 18 % THC (dokonce i v samonakvétací verzi) a vyvolává velice silný efekt. Navíc se snadno pěstuje v interiéru i exteriéru.

Tato lehce sativa-dominantní rostlina kvete v interiéru přibližně 56 dní a venku bude připravena ke sklizni v průběhu října. Dokáže vyprodukovat až 550 gramů výjimečného konopí na jednu rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povzbuzující

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

70-90 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!