Expert Seeds – Amnesia Haze Auto | Samonakvétací semínka konopí

Prodej

Expert Seeds – Amnesia Haze Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Věrná Genetika: Užijte si autentickou chuť a vůni Amnesia Haze díky pečlivému genetickému křížení, které zajišťuje zachování všech požadovaných vlastností.
2. Výnosná Sklizeň: Ačkoliv je to automatická odrůda, Amnesia Haze Auto překvapí bohatými výnosy, které splní vaše očekávání.
3. Vysoký Obsah Pryskyřice: Připravte se na ohromující množství pryskyřice, která je známkou kvality a potenciálu pro výrobu koncentrátů.
4. Robustní Rostliny: Tyto rostliny dosahují větších výšek, což znamená více prostoru pro květy a pryskyřici, a zároveň jsou odolné vůči běžným problémům pěstování.

684 1886 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Otevřete bránu k legendárnímu zážitku pěstování s Expert Seeds – Amnesia Haze Auto, samonakvétací semínky konopí, které přinášejí klasickou vůni a chuť Haze do vaší zahrady s přidanou výhodou automatického kvetení. Připravte se na cestu, kde se eleganci tradiční sativy snoubí s moderní genetikou pro snadnější a efektivnější pěstování.

Zkrocení legendy do vaší zahrady nikdy nebylo snazší. Díky vytrvalé práci odborníků z Expert Seeds, tato odrůda Amnesia Haze Auto přináší tu nejsladší chuť sativy a zachovává si bohatou pryskyřici, aniž byste museli obětovat přívětivost a pohodlí automatického kvetení. Už žádné odhadování či spekulace – vaše rostliny budou kvést samy, bez ohledu na změny světelného režimu.

Představte si pohodlí, kdy můžete mít vysoce kvalitní Haze bez potřeby složitého pěstebního plánu. Amnesia Haze Auto je perfektní volba pro ty, kteří chtějí výjimečné výsledky bez zbytečného stresu. Tato odrůda je speciálně navržena tak, aby dosahovala větších výšek než její předchůdci, což znamená více prostoru pro tu lahodnou pryskyřici, kterou tak milujete.

Navíc se nemusíte obávat nižších výnosů, které jsou typické pro některé automatické odrůdy. Amnesia Haze Auto vás překvapí svými bohatými sklizněmi, které jsou důkazem pečlivého výběru a genetického křížení. Stačí zasadit, zalévat a sledovat, jak se vaše investice mění v úchvatné rostliny plné pryskyřice.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Komunikativní, Kreativní, Sociální

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 110 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!