Expert Seeds – EXPERT GORILLA | Samonakvétací semínka konopí

Expert Seeds – EXPERT GORILLA | Samonakvétací semínka konopí

Expert Gorilla je špičkový sativa-dominantní hybrid, který se dobře pěstuje venku i uvnitř (venku má však větší výnosy). Tato perfektní konopná holka obsahuje až 24 % THC a patří mezi nesmírně silné konopí. Má hluboce uvolňující a mentálně povzbuzující efekt. Její silný kouř má navíc výraznou příchuť motorové nafty a lehce nasládlé čokoládové tóny s náznaky borovice.

 

1029 1877 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objevte Expertní Gorillu od SeedBanky Expert Seeds – je to vylepšená verze jedné z nejsilnější konopné odrůdy na našem trhu. Expert Gorilla je odvozená od světoznámé genetiky Gorilla Glue #4, která vzešla z odrůd Chem’s Sister, Sour Dubb a Chocolate Diesel.

Expert Gorilla je špičkový sativa-dominantní hybrid. Dobře pěstuje venku i uvnitř (venku má však větší výnosy). Kromě nádherných výnosů se však může pochlubit i překrásnými palicemi. Jsou mimořádně pryskyřičnaté, čímž se vlastně proslavila již její původní verze Gorilla Glue. Proto se Expert Gorilla také často využívá při výrobě vysoce kvalitního haše a jiných konopných extraktů.

Tato perfektní konopná holka obsahuje až 24 % THC a patří mezi nesmírně silné konopí, které rozhodně není pro nezasvěcené. Pokročilí kuřáci však za své peníze dostanou opravdu parádní model, který dokáže uspokojit i ty nejnáročnější z nich.

Ať už patříte mezi pokročilé, nebo velmi zkušené kuřáky, je hodně pravděpodobné, že vám bude stačit jediný pořádný „hit“, abyste plně pocítili její hluboce uvolňující a mentálně povzbuzující efekt. Její silný kouř má navíc výraznou příchuť motorové nafty a lehce nasládlé čokoládové tóny s náznaky borovice.

Ať už si vyberete feminizovanou, nebo samonakvétací verzi této bombastické Gorilly, určitě budete spokojeni…

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povzbuzující, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 250 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!