Expert Seeds – SWEET CREAM XXL AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Sweet Cream XXL Auto (dříve pouze Sweet Cream Auto) je vynikající hybridní odrůda samonakvétacího konopí, která dorůstá vysokého vzrůstu a produkuje vysoké výnosy. Tento parádní hybrid vznikl křížením lahodné odrůdy Cream Mandarine Auto s legendárním Dieselem.

Tato samonakvétačka obsahuje přibližně 18 % THC, což je na automat docela dost, ale její efekt není úplně ohromující, takže se hodí i pro méně zkušené kuřáky.

657 1797 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Sweet Cream XXL Auto (dříve pouze Sweet Cream Auto) od Seed Banky Expert Seeds je vynikající hybridní odrůda samonakvétacího konopí. Dorůstá vysokého vzrůstu a produkuje vysoké výnosy. Tento parádní hybrid vznikl křížením lahodné odrůdy Cream Mandarine Auto s legendárním Dieselem.

Tato samonakvétačka obsahuje přibližně 18 % THC, což je na automat docela dost, ale její efekt není úplně ohromující, takže se hodí i pro méně zkušené kuřáky. Sweet Cream má středně silný efekt, který se rovnoměrně zaměřuje na tělo i mysl. Vyvolává povzbuzující účinek, který vám posílí soustředění i kreativitu jako pravá sativa a zároveň vám uvolní svalstvo v celém vašem těle jako relaxační indika.

Sweet Cream XXL Auto má také působivou vůni a lahodnou chuť. Po přivonění budete přivítáni příjemnou kořenitou vůní a po prvním hitu pocítíte na jazyku příjemně sladkou chuť ovoce.

Tato vynikající konopná holka produkuje vysoké rostliny, které se svým vzhledem podobají sativám. I přes svůj velmi krátký růstový cyklus (8 týdnů od vyklíčení semen) dokáže v interiéru vyprodukovat až 500 gramů lahodné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku vám vychrlí až 175 gramů na jednu rostlinu.

Rodokmen : Cream Mandarine Auto X Diesel

Genetika : 50 % indika – 50 % sativa

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Kreativní, Relaxující, Soustředěný

Země původu

USA

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 400 g/roslina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!