Expert Seeds – Mimosa Lemon Auto | Samonakvétací semínka konopí

Expert Seeds – Mimosa Lemon Auto | Samonakvétací semínka konopí

1. Výjimečná síla: S 24 % THC je Mimosa Lemon Auto jednou z nejpotentnějších auto odrůd na trhu, nabízí intenzivní zážitek a spolehlivé účinky.

2. Osvěžující chuťový profil: Kombinace bobulových a citrusových terpenů vytváří nezapomenutelný chuťový zážitek, který osvěží váš den.

3. Euforický povzbuzující účinek: Ideální pro ty dny, kdy potřebujete dodatečnou motivaci nebo kreativní povzbuzení, aby vaše mysl dosáhla nových výšin.

4. Léčebné výhody: Efektivní při zvládání stresu, úzkosti, chronické bolesti a depresivních stavů, Mimosa Lemon Auto poskytuje přirozenou podporu pro vaše mentální a fyzické zdraví.

5. Snadné pěstování: Tato samonakvétací odrůda je skvělou volbou pro pěstitele všech úrovní dovedností, což zajišťuje úspěch a uspokojení z vlastní sklizně.

851 2348 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Připravte se na revoluční zážitek pěstování s Mimosa Lemon Auto od Expert Seeds! Pro milovníky sativy a ty, kteří hledají ten správný energetický zvrat v jejich každodenním životě, přichází odrůda, která slibuje nejen neuvěřitelný výkon, ale i ohromující účinky, které vás doslova nakopnou.

Mimosa Lemon Auto je výsledkem pečlivého křížení elitních linií sativy z Kalifornie, díky čemuž se můžete těšit na výjimečný terpenový profil. Vychutnejte si výbušnou směs bobulových a citrusových tónů, které zanechají na vašem jazyku osvěžující chuť a povzbudí vás k novým činům. S 24 % THC je Mimosa Lemon Auto jednou z nejsilnějších samonakvétacích odrůd na trhu, a přitom nenáročná na pěstování, což ji činí ideální volbou pro začátečníky i zkušené pěstitele.

Nechte se unášet euforickým a povznášejícím účinkem, který povzbudí vaši kreativitu a dodá energii pro vaše denní aktivity. Ať už potřebujete překonat mentální blok, nebo jen hledáte přirozený způsob, jak zlepšit náladu a soustředění, Mimosa Lemon Auto vás nepřestane ohromovat.

Navíc, pokud hledáte přírodní řešení pro zvládání stresu, úzkosti, chronické bolesti nebo depresi, Mimosa Lemon Auto je tou správnou volbou pro vás. Její terapeutické účinky byly široce uznány a jsou vyhledávány jak rekreačními, tak medicínskými uživateli.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Euforický, Povznášející

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

250 – 300g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!