Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Semena podle značek | Fast Buds | FastBuds – GORILLA PUNCH AUTO | Samonakvétací semínka konopí
Sleva!

FastBuds – GORILLA PUNCH AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Gorilla Punch Auto je ideální pro začátečníky, kteří mohou dosáhnout výnosu až 550 g/m2, takže očekávejte spoustu lesklých květu velikosti golfového míčku od hlavy až k patě bez jakékoli další námahy. Díky výjimečnému genetickému výběru jsou silné květy dokonale rozmístěny po celé hlavní koloně a větvích a vyvíjejí se s malými lístky, takže váš pěstební cyklus od semínka až po sklizeň bude co nejplynulejší.

344 15600 
241 10920 

FAST BUDS AKCE 30% SLEVA!
  • 1 ks
  • 3 kusy
  • 5 kusů
  • 10 kusů
  • 100 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gorilla Punch Auto vznikla zkřížením dvou výjimečných genetik samonakvétacích rostlin. Tato nádherná samonakvétací rostlina vytváří nádherné tmavě fialové palice s až 26 % THC! Poskytuje vše, co by měla špičková samonakvétací rostlina poskytovat: úžasnou chuť, silný účinek a obrovské výnosy až 550 g/m2, což z ní činí nezbytnost pro pěstitele, kteří chtějí dosáhnout působivých výsledků za 56-63 dní bez jakéhokoli dalšího úsilí. Skvělý celodenní kmen pro ty, kteří hledají dokonale vyvážený účinek. Který vám dodá extra vzpruhu potřebnou pro kreativní objevování a zároveň sníží úzkost. Lahodný terpenový profil od krémové citronové trávy po dřevitou a zemitou směs bylin, která zahalí vaše chuťové buňky a nechá vás slintat po dalších. Kvalitní semena konopí od Fast Buds!

Popis květu

Očekávejte mohutné fialové koly zalité pryskyřicí. Gorilla Punch Auto pěstuje nádherný květy, která oslňují směsí světle a tmavě fialových odstínů. Světle hnědé chloupky po celé ploše malých, ale extrémně hustých hrudek z nich navíc dělají absolutní pastvu pro oči. Dodávají jim špičkový vzhled, po kterém všichni pěstitelé touží.Pokud si vás získal už vzhled, pak vás vůně donutí vrátit se pro další. Jakmile nugetku rozlomíte, okamžitě ucítíte nádech lahodného terpenového pot-pourri. Začíná jako štiplavá plynová vůně, která pomalu odhaluje mnohem komplexnější terpenový profil, který znalci konopí ocení.

Vzhled

Tento kmen roste poměrně vysoko, dosahuje maximálně 120 cm a vytváří poměrně široké listy s tenkými prsty, typické pro hybridní odrůdy. Gorilla Punch Auto je ideální pro začátečníky, kteří mohou dosáhnout výnosu až 550 g/m2. Takže očekávejte spoustu lesklých květu velikosti golfového míčku od hlavy až k patě bez jakékoli další námahy. Díky výjimečnému genetickému výběru jsou silné květy dokonale rozmístěny po celé hlavní koloně a větvích a vyvíjejí se s malými lístky, takže váš pěstební cyklus od semínka až po sklizeň bude co nejplynulejší.

Chuť

Pupeny této odrůdy bohaté na terpen jsou plné chuti a budou se vám sbíhat sliny, jakmile je začnete rozemínat. Jedinečná vůně má sladké pozadí, které kouř vyhlazuje a zaobluje, což má za následek výjimečnou chuť, která začíná jako sladkokyselý citrus při nádechu a postupně přechází v krémovou citronovou pěnu s výrazným hřebíčkovým a skořicovým pozadím při výdechu.

Hmotnost 0.1 kg
Léčebné konopí

, , , , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Euforický, Léčivé, Uvolněný

Země původu

USA

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „FastBuds – GORILLA PUNCH AUTO | Samonakvétací semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *