Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Punch Pie | Feminizované semínka konopí

Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Punch Pie | Feminizované semínka konopí

Exkluzivní genetika: Odrůda vyvinutá ve spolupráci s legendou boxu Mike Tysonem.

Nevídaná potence: S 90% převahou indiky přináší tato odrůda silný účinek, který uspokojí i ty nejnáročnější kuřáky.

Úchvatné chutě a vůně: Kombinace sladkých a zeměmi tónů, které zanechají vaše chuťové buňky v extázi.

Vynikající výnosy: Díky své odolnosti a vitalitě poskytuje mimořádné výnosy jak v interiéru, tak venku.

Jednoduché pěstování: Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, Punch Pie je radost pěstovat a sledovat, jak roste a rozkvétá.

822 2244 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Vám Royal Queen Seeds – Royal Queen x TYSON Punch Pie, feminizované semínka konopí, které jsou výsledkem exkluzivní spolupráce mezi legendárními společnostmi RQS a Tyson 2.0. Tato odrůda je osobním favoritem Iron Mikea, což samo o sobě zaručuje její výjimečnost a kvalitu. Punch Pie, s 90% převahou indiky, je monstrózní hybrid, který vám nabízí možnost pěstovat si doma to nejlepší z toho, co svět konopí nabízí.

Punch Pie je výsledkem křížení Cherry Punch Pie od Tyson 2.0 s genetikou šampionů Purple Punch a Purple Kush. Vytváří odolné, statné rostliny, které se pyšní rychlým růstem a po rozkvětu produkují mohutné koly hustých květů plných trichomů. Tato super-směsná indika vás zasáhne omamnou vůní zralých borůvek a hladkými zeměmi tóny, které jsou doplněny bohatými chutěmi bobulového koláče a karamelizovaného pečiva. Po vdechnutí jejího hustého, aromatického kouře pocítíte rychlý 1-2 úder, který vás zanechá v ospalém, hladovém a šťastném opojení.

Pěstování Punch Pie je zážitek plný radosti. Ať už se rozhodnete pro pěstování venku na slunci nebo pod světlem ve stanu, tato odolná indika vás ohromí svou vitalitou a vynikajícími výnosy. Díky svým genům indiky vytváří bujné rostliny, které dosahují optimálních rozměrů jak v interiéru, tak venku, a po 9 týdnech kvetení vás odmění výnosy až 600 g/m² uvnitř a 750 g/rostlinu venku.

Nečekejte déle a objednejte si semena Punch Pie ještě dnes. Obohaťte svou zahradu o těžkotonážního šampiona a zažijte pěstování na úplně nové úrovni!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Povznášející, Psychedelický

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

650-750 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!