Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Jak na výsadbu konopí

Doba sadby

porad-se-nas-ptaji-kdy-se-vezmeme_detail Pro letní sklizeň nejlépe sázet doma začátkem dubna, kdy jež je nejlepší fotoperioda pro min. pohlavní deformaci. Pokud zasadíme konopí koncem dubna, moc to nevadí. Doma necháme přibližně do května – dle počasí.

Klíčení

kliceni-growmart Vybírají se semena z nejpotentnějších rostliny. Dozrálá mívají žlutohnědou až hnědou či šedou voskově lesklou barvu. Zelená či bílá jsou nedozrálá. Pozor na hustě černá, mohou být zkvašená, lze je lehce rozmáčknout. Semena se skladují ve tmě a chladu, nejlepší v ledničce. Semena starší 3 let bývají obvykle již neplodná, nebo rostliny z nich vyrostlé nepotentní. Klíčení by mělo probíhat cca v 22-25°C tedy při pokojové teplotě na tmavém místě. Semena, která vyklíčí jako první, bývají nejpotentnější. Pro dobrý růst se semena před klíčením namáčejí na 24 hodin do vlažné vody. Po vyklíčení přesazujeme do menší nádoby na dobu, než rostlina dosáhne menší výšky, kdy nehrozí záhuba přírodními povětrnostními živly.

Doba Přesazení

jak-nejlepe-pestovat-konopi-1 Ven přesazujeme při f.periody 12-18 h.Na večer, kvůli UV záření, které by v odpoledním žáru marihuanu usušilo. Je dobré před přesazením rostlinu podepřít.
Pozor na rozdíly kyselosti půdy !
Pozor na kořenový systém !

Zalévání

zalévání Tak aby půda byla vlhká, ale nesmí být bahnitá.Malé rostliny zaléváme denně, větší po 3-4 dnech. Před sklizní se může zalévání omezit, zvýší se tak produkce pryskyřice a tím i THC.
Teplota: V noci nesmí klesnout pod 5 stupňů
Hnojení: Na Marihuaně mladší jak 3 týdny hrozí spálení. Postřik na rostliný aplikujeme až na 3-4 týdenní rostlinky. Důkladně rozprášíme hnojivo, nejlépe večer – lepší příjem živin. Nanášíme 3-krát za sebou 1-krát týdně. Pro ekology doporučuji žížaly -Hygienické a kvalitní-

Fotoperioda

fotoperioda Každá rostlina řídí svůj růst podle délky dne a noci, neboť podle toho poznává blížící se zimu.To zn., při dlouhých dnech a krátkšch nocí tráva roste a sílí. Zkracování dne znamená blížící se zimu a rostlina se dostává do květu (začíná vytvářet palice), obvykle stačí dva týdny dlouhých (po 12-13 hodinových) nocích, dost záleží na odrůdě a počasí. Také čím starší rostlina, tím delší dobu potřebuje na vykvetení. Pokud chcete, aby konopí vykvetlo při optimálních teplotách koncem srpna, pak cca v polovině srpna prodlužujte noc na 10-13 h. překrytím konopí.Tato metoda je zvláště užitečná při častých říjnových mrazech. Rostlina ovšem musí být min. 4 měsíce stará. Samec vzkvétá dříve než samice a to již při 6 hodinové tmě. T.j. 3-5 měsíční rostlina.

zdroj:jedlicka.blog

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!