World of Seeds – KETAMA | Feminizovaná semínka konopí

Ketama je stoprocentní Indica konopí, dosahuje brutálních výnosů, efekt má silně uvolňující s příchutí ušlechtilého dřeva a má vysokou odolnost vůči nemocem a plísním. Tento kmen je hojně využíván Maročany k výrobě jednoho z nejlepšího hashe na světě.

578 1741 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Ketama pochází původně ze severního Maroka. Na evropské podmínky byla aklimatizována až v devadesátých letech minulého století. Rostlince dobře daří i v neplodné, skalnaté a suché půdě.Nevyžaduje mnoho vody ani živin, a i přesto se rostlině daří produkovat velké pryskyřičné pupeny s nezaměnitelnou vůní marokánského hashe.

Ketama od World of Seeds je stoprocentní Indica konopí, dosahuje brutálních výnosů, efekt má silně uvolňující s příchutí ušlechtilého dřeva a má vysokou odolnost vůči nemocem a plísním.

Tento kmen je hojně využíván Maročany k výrobě jednoho z nejlepšího hashe na světě.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

650 – 700 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!