World of Seeds – PAKISTAN VALLEY | Feminizovaná semínka konopí

Pakistan Valley je ideální pro pěstování v interiéru, protože je malého vzrůstu, robustní a dobře větvená. Klidně si ji však můžete zasadit i venku. Má nezaměnitelné aroma, vysoký obsah THC a navíc produkuje i skvělé výnosy. Její efekt je silně opojný, intenzivní a příjemně relaxační. Také se výborně hodí pro výrobu fénixových slz.

609 1835 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Semínka konopí Pakistan Valley pochází z pohoří Hindúkuš. Hindúkuš je západní výběžek Himalájí, jenž pokrývá půlku Afghánistánu a prochází hranicí mezi Pákistánem a Indií skoro až do Číny. Tento divoký a nádherný region vytvořil důležitou obchodní stezku mezi Středním východem, centrální Asií a Dálným východem. Starodávná tradice pěstování konopí se zde vytvářela po staletí. Řečeno jednoduše, Hindúkuš je pupek světa, pokud se hovoří o čistých indikách či afghánských genotypech, popřípadě o výrobě černého hašiše. SeedBanka World of Seeds vám představuje tuto 100% čistou indiku, jejíž vývoj ji trval několik let. Semínka konopí Pakistan Valley jsou boží!

Je ideální pro pěstování v interiéru, protože je malého vzrůstu, robustní a dobře větvená. Klidně si ji však můžete zasadit i venku. Má nezaměnitelné aroma, vysoký obsah THC a navíc produkuje i skvělé výnosy. Její efekt je silně opojný, intenzivní a příjemně relaxační. Také se výborně hodí pro výrobu fénixových slz

Pokud patříte mezi zkušenější pěstitele konopí, můžete si vyzkoušet Pakistan Valley v regulérní (nefeminizované) verzi, která sice kvete o pár dní déle, ale zato se vám odmění o něco lepším výnosem.

Genetika: Northern Pakistan x Hindu Kush valley (100% Indika)

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Psychedelický, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

650 – 700 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!