Představení SeedBanky Barneys Farm

Představení SeedBanky Barneys Farm

Byla pozdní osmdesátá léta a vysoko v Himálajích začala malá skupina chovatelů křížit různé druhy marihuany, pečlivě vybrané ze všech rohů Středního východu a Asie. Bohatá sklizeň sativ a indik udržovala ducha této skupiny během dlouhých tří let, strávených v těchto pustých horách. Jeden člen z této talentované skupiny si poté založil jednu z nejstarších a nejvýznamnějších společností, produkující konopná semínka na světě. Tato společnost se jmenuje Barney’s Farm a ten, kdo to všechno začal, je Derry.

Historie Barneys Farm

Představení SeedBanky Barneys Farm Derry v roce 1986 odcestoval do Asie, navštívil Afghánistán, Nepál, Pákistán, Indii, Tibet, Thajsko, Barmu,Vietnam i Čínu a po návratu do Amsterodamu v roce 1992 si otevřel Barney’s Coffee Shop a oficiálně založil SeedBanku Barneys Farm.

Představení SeedBanky Barneys Farm Společnost Barneys Farm za dobu své existence získala více než 40 ocenění v prestižních konopných soutěžích a stala se z ní jedna z nejuznávanějších SeedBank na trhu s konopím.

Během posledního desetiletí vyprodukovali v Barney’s Farm mnoho populárních odrůd jako například Dr. Grinspoon, G13 Haze, Haze Liberty, Amnesia Lemon, Cookies Kush, Pineapple Chunk, Tangerine Dream a mnoho dalších. Jejich Critical Kush se například stal bestsellerem během několika měsíců od vydání.

Představení SeedBanky Barneys Farm

Navzdory jejich dlouhé historii, která trvala téměř 30 let, se popularita Barney’s Farm nikdy nezmenšila.

SeedBanka neustále produkuje nové konopné semínka a tím umožňuje stále rostoucímu počtu svých zákazníků, aby si měli pořád z čeho vybírat.

V roce 2012 uvedli na trh také stále populárnější samonakvétací semínka konopí jako Malana Bomb Auto nebo Critical Rapido Auto.

Závěr

Barneys Farm můžeme jen a pouze doporučit. Kvalita jejich semínek vás nikdy nezklame, každá jejich odrůda je něčím zajímavá a vybere si u nich opravdu každý.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!