World of Seeds – SPACE | Feminizovaná semínka konopí

Space je indika-dominantní konopná rostlina s parádně euforickým a povznášejícím efektem, která vznikla spojením legendární odrůdy AK-47 se silnou Black Dominou a božským Mazarem. Výsledná rostlina má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům a kvete pouze 8 týdnů. Díky tomu se dá snadno pěstovat venku i uvnitř, přičemž dokáže vyprodukovat až 600 gramů vynikající marihuany z jediné rostliny.

633 1897 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Rádi byste si vyletěli do vesmíru, ale nemáte zbytečné miliony na takovýto výlet? Pak si pořiďte semínka konopné odrůdy Space (vesmír) od Seed Banky World of Seeds, zasaďte si je na vaší zahrádce, a za pouhých 8 týdnů kvetení vám z nich vyroste výborné konopí, jehož silný efekt vás odnese třeba až na měsíc 🙂

Semínka konopí Space jsou indika-dominantní konopná rostlina s parádně euforickým a povznášejícím efektem, která vznikla spojením legendární odrůdy AK-47 se silnou Black Dominou a božským Mazarem. Výsledná rostlina má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům a kvete pouze 8 týdnů. Díky tomu se dá snadno pěstovat venku i uvnitř, přičemž dokáže vyprodukovat až 600 gramů vynikající marihuany z jediné rostliny.

Řádně vysušené palice odrůdy Space voní i chutnají jako pravý afghánský haš s lehce zemitou a dřevitou příchutí. Palice jsou také velmi pryskyřičnaté a obsahují až 20 % THC. Space je excelentní tráva s výborným efektem, který odnese vaše myšlenky do neznámých výšin.

Genetika: AK-47 X Black Domina X Mazar-I-Sharif (75% indika / 25% sativa)

Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Úleva od bolesti, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

600 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!