World of Seeds – STRAWBERRY BLUE | Feminizovaná semínka konopí

Strawberry Blue jsou další konopná semínka z legendární kolekce SeedBanky World of Seeds, která oproti svým předchůdcům vynikají hlavně vysokým obsahem THC a super sladkou, ovocnou chutí.

526 1599 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Strawberry Blue jsou další konopná semínka z legendární kolekce Seed Banky World of Seeds, která oproti svým předchůdcům vynikají hlavně vysokým obsahem THC a super sladkou, ovocnou chutí.

Strawberry Blue je sativa-dominantní rostlina, která kvete 60 až 70 dní. Produkuje nádherné shluky palic, jež obsahují přibližně 20 % THC. Pokud si tyto palice řádně vysušíte, budou mít příjemnou ovocnou vůni.  Jejich výjimečně sladké chuti, která nejvíce připomíná čerstvě natrhané jahody, se takřka nic nevyrovná. Je to ideální konopí pro všechny kuřáky, kteří rádi mlsají a hledají opravdu výjimečně sladké konopí.

Semínka konopí Strawberry Blue byla vytvořena křížením pečlivě vybraných klonů odrůdy Strawberry s novým modelem z řady Blue Line. Díky tomu má tato sativa kratší dobu květu než její předchůdce. Strawberry Blue má také delší větve, takže se lépe hodí pro pěstování systémem SCORG nebo SOG a i její celkový výnos je o něco vyšší (až 500 gramů konopí na jednu rostlinu při pěstování venku). V našem podnebí by se však měla pěstovat spíše v interiéru, kde vám vyprodukuje 350 až 450 gramů velice lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Genetika: Strawberry X New Blue Line (75% sativa / 25% indika)

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický, Šťastný, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

800 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!