World of Seeds – Strawberry Blue Early Version | Feminizovaná semínka konopí

1. Rychlá sklizeň: S Strawberry Blue Early Version získáte svou úrodu už za 45 dní od květu, což je ideální pro krátké pěstební sezóny.

2. Vysoké výnosy: Špičková produktivita s poměrem 1g na 1watt znamená, že z každé investované energie dostanete maximum zpět.

3. Odolnost proti nepřízni počasí: Díky ultra rychlému růstu tato odrůda porazí podzimní deště a předchází útokům hub.

4. Nepřekonatelná chuť a aroma: Ovoce, květiny a kadidlo – kombinace, která osvěží Vaše smysly a přinese zážitek, na který jen tak nezapomenete.

5. Snadné pěstování: Strawberry Blue Early Version je nenáročná na pěstování, odolná vůči škůdcům a houbám, což ji činí skvělou volbou pro začínající i zkušené pěstitele.

617 1966 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Představujeme Vám Strawberry Blue Early Version – absolutní převrat v světě feminizovaných semínek konopí od World of Seeds. Když příroda spojí síly s inovativními technikami šlechtění, výsledek může být jen jeden: zázrak rychlého růstu, neskutečně sladkých chutí a výnosů, které překonávají očekávání. Strawberry Blue Early Version je toho živoucím důkazem.
Proč byste měli zvolit právě tuto odrůdu pro Vaši domácí zahradu? Je to jednoduché. V našem neustále se měnícím klimatu je schopnost rychle reagovat klíčem k úspěchu. S touto odrůdou se nemusíte obávat předčasných mrazů nebo dešťů, které by mohly ohrozit Vaši úrodu. Strawberry Blue Early Version je rychlík, který předběhne nepřízeň počasí a dá Vám své plody v rekordním čase.
Přemýšlíte, jestli výnosy budou stát za to? Nejenže budou, ale budou překypovat! Tato odrůda nabízí neuvěřitelný poměr 1 gram na 1 watt, což je výnos, který uspokojí i toho nejnáročnějšího pěstitele.
A to nejlepší na konec – chuť a vůně. Připravte se na smyslnou cestu do lesa plného zralých lesních plodů, kde se každý nádech stává dobrodružstvím. Vychutnejte si nuance borůvek, jahod a květin, které se snoubí s kadidlovými tóny a vytvářejí aromatickou symfonii, jež Vás nikdy neomrzí.
Hmotnost 0,06 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Výška rostlin

Doba květu

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1200 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!