Prodej

00 Seeds – Auto Cheese Berry | Samokvetoucí semínka konopí

Auto Cheese Berry od SeedBanky 00 Seeds vznikl křížením legendárního britského sýra (UK Cheese) s pečlivě vybraným fenotypem odrůdy Blueberry.

Výsledkem je velmi sladce vonící konopí s intenzivní ovocnou chutí, které se snadno pěstuje a kvete 60 až 70 dní od vyklíčení semen.

453 609 
408 548 

SLEVA 10% na naši nejprodávanější seedbanku!

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Auto Cheese Berry od SeedBanky 00 Seeds vznikl křížením legendárního britského sýra (UK Cheese) s pečlivě vybraným fenotypem odrůdy Blueberry.

Výsledkem je velmi sladce vonící konopí s intenzivní ovocnou chutí. Snadno pěstuje a kvete 60 až 70 dní od vyklíčení semínek. Je to výborná marihuana, která však venku dozrává až koncem říjn. V našem podnebí hodí spíš jen pro pěstění uvnitř, nebo do skleníku.

Auto Cheese Berry dorůstá ve vnitřních pěstírnách výšky 80 až 100 cm a vyprodukuje přibližně 350 až 450 gramů skvělé marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Ve skleníku se však dokáže vytáhnout na 1,5 metru, a proto se doporučuje použít některou tréninkovou techniku, aby byla její výška udržována pod kontrolou.

Je to lahodné a omamně vonící konopí, které si z legendárního britského sýra a lahodné Blueberry bere jen to nejlepší...

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Video galérie

SLEVA 10% na naši nejprodávanější seedbanku!

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!