Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Sensi Seeds

Na světě neexistuje žádná jiná seed banka, která by získala více ocenění než Sensi Seeds. Od Highlife Cupu až po Cannabis Cup, Sensi dosáhla jedinečného legendárního postavení ve světě semenných bank.

Přeběh Sensi Seeds se začal psát ve chvíli, kdy se jednou z vášní jejího zakladatele Bena stal sběr semen konopí z Asie. Doma v Nizozemsku začal tato semena pěstovat, aby se dozvěděl více o procesu růstu této mimořádné rostliny. V 80. letech 20. století dorazily do Evropy první exempláře inovativních hybridů, jako jsou Haze a Skunk a Ben byl jedním ze tří nizozemských pěstitelů, kteří k nim získali přístup.

Ben zjistil, že semena konopí nespadají pod konopnou prohibici, byla to pouze zakázaná rostlina a ne semena. V roce 1985 vznikl Sensi Seed Club, známý také jako Sensi Connoisseurs’ Club. V roce 1991 Ben převzal společnost s názvem Seed Bank a genové knihovny byly sloučeny, aby vznikla Sensi Seed Bank, jak ji známe dnes.

Pátrání Sensi Seeds po genetice konopí za posledních 30 let nikdy nepřestalo a ani její oddanost genetické ochraně se nesnížila. Dodnes Sensi Seed věří, že budoucnost genetického výzkumu konopí spočívá v jeho minulosti, v genetice, která to všechno začala. Genetika Sensi nabízí nejen vysoký výnos a řadu vyhledávaných účinků, ale představuje součást historie konopí.

S řadou oceněných kmenů by nebylo moudré přehlížet Sensi Seeds, které lze nyní zakoupit v Growmartu.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!