Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Eva Seeds

Eva Seeds se objevila v roce 2006 během veletrhu Spannabis a byla vytvořena, aby se podělila o svou výjimečnou genetiku s dalšími pěstiteli konopí. Tato seed banka je unikátní v tom, že zvládá svou genetiku, aniž by se uchylovala k hromadnému prodeji semen. Každý kmen v jejich sbírce zůstal po celá léta stejný. To nabízí výslovnou záruku zákazníkovi, který nechce hazardovat s produkty pochybné pověsti. Eva Seeds také převzala komplexní kontrolu nad klíčením semen konopí a své produkty balila ručně.

Eva Seeds byla zvolena Nejlepší seedbankou na Spannabis 2012, což je asi nejcennější ocenění, které získala. I jednotlivé odrůdy posbíraly řadu ocenění na prestižních akcích. Jejich kmen Monster má nepřekonatelnou produkci a Jamaican Dream je zase známý pro rychlý a stabilní růst. Papa’s Candy je však možná jejich nejoblíbenější a získal řadu ocenění na Cannabis Cupu, včetně 1. ceny na Revolta Verda 2006, Indoor High Life 2007 a Spannabis 2008 a 2009.

Tato známá seed banka se pyšní svými snadno pěstovatelnými, dobře výnosnými a cenově dostupnými samičími semeny. Kolekce kmenů, které Eva Seeds nabízí, byla vybrána kvůli jejich chuti, výnosu a kvalitě. Jsou zkrátka ideální pro každého pěstitele.

Kupte si Eva Seeds od Growmartu ještě dnes a vyzkoušejte jejich exkluzivní a snadno pěstovatelné odrůdy.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!