Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Kalashnikov Seeds

Seed banka Kalashnikov Seeds byla vytvořena malou skupinou pěstitelů staré školy a veteránů sovětské armády, kteří pěstují semena konopí v Rusku již více než 10 let. Během krátké doby se Kalashnikov Seeds stala domácí značkou číslo jedna v Rusku a aktivně konkurovala mnoha západním semenným bankám na jejich vlastním území.

Všechny kmeny Kalashnikov jsou výsledkem křížení klonů AK-47 (Serious Seeds) s ruskými, holandskými, španělskými, východoevropskými a afghánskými krajovými rasami. Kromě samonakvétacích a feminizovaných semen dosáhla společnost po letech experimentů neuvěřitelné řady Express kmenů. Ty se vyznačují kratší dobou kvetení než jejich feminizované protějšky, avšak nejsou samonakvétací. To je něco jedinečného na mezinárodním trhu se semeny konopí, a proto zůstává přesná genetika těchto expresních kmenů utajena.

Zatímco nizozemské a španělské seedbanky stále dominují většině trhu se semeny konopí v Rusku, společnost Kalashnikov Seeds má v úmyslu dokázat, že semena vypěstovaná v Rusku jsou stejně dobrá jako jakákoliv semena ze zavedenějších evropských zemích.

Vyzkoušejte to nejlepší, co Rusko nabízí – semena Kalashnikov jsou nyní k dispozici ke koupi v Growmartu.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!