Ace seeds – Nepalese Jam regular | Regulérní semínka konopí

Nepalese Jam regular je silný a kompaktní sativa-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, který se vyznačuje krátkou dobou kvetení a vynikající odolností proti chladu i plísním. Tato skvělá rostlina má krásně husté a pryskyřičné palice, jež produkují prvotřídní haš.

699 1349 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Nepalese Jam regular je silný a kompaktní sativa-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds. Vyznačuje se krátkou dobou kvetení a vynikající odolností proti chladu i plísním.

Tato skvělá rostlina má krásně husté a pryskyřičné palice, jež produkují prvotřídní haš.

Nepalese Jam regular vznikl křížením výborné odrůdy Jamaica ’85 a Nepalese, které ji dodali sílu, výnos a nádherně namodralé zabarvení květů při zachování kompaktního vzrůstu původního Nepalese.

Je to vynikající sativa, jež se dobře pěstuje i v deštivém a chladném podnebí a to jak venku, tak i uvnitř.

Nepalese Jam regular má přímo svůdnou a příjemně sladkou vůni s nádechem medu. Navozuje velmi příjemný, čistý a expanzivní efekt, který vás naplní radostí po dobu 2 – 3 hodin.

Dokáže vyprodukovat solidní výnosy i v mlhavých a chladných dnech, ve kterých by jiné odrůdy snadno uvadly nebo uhnily.

Je to vynikající volba pro pěstitele, kteří žijí v deštivém a chladném klimatu, zejména na severu střední a východní Evropy.

Semínka konopí odrůdy Nepalese Jam kvetou pouze 8 až 9 týdnů a hodí se pro pěstění uvnitř i venku.

Produkují vysoké výnosy a pokud si je zasadíte na vaší zahrádce, budou připravena ke sklizni koncem září až začátkem října.

Genetika: (Nepalese/Jamaica ’85) x Nepalese

THC: 14 %
CBD: 0,45 %

Terpénový profil obsahuje následující monoterpeny: obsahuje hlavně beta myrcene ve velmi vysokém množství a stopové množství beta pinenu, kamfenu, alfa pinenu a linaloolu. Sesquiterpeny: hlavně nerolidol, následovaný menším množstvím beta-caryophyllene a stopami guaiolu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!