Advanced seeds – Auto Purple Diesel | Samokvetoucí semena konopí

Semena samonakvétací marihuany Advanced Auto Purple Diesel jsou výtvorem výborné SeedBanky Advanced Seeds. Rostlinky, které z těchto semínek vyrostou, mají poutavé zabarvení doplněné plnou chutí a příjemně omamnou vůní.

198 960 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Semena samonakvétací marihuany Advanced Auto Purple Diesel jsou výtvorem výborné SeedBanky Advanced Seeds. Rostlinky, které z těchto semínek vyrostou, mají poutavé zabarvení doplněné plnou chutí a příjemně omamnou vůní.

Jak už jste asi poznali z jejího jména, Advanced Auto Purple Diesel je výsledkem křížení dvou mýtických genetik, Auto Blueberry a Auto Diesel.

Advanced Auto Purple Diesel je velmi snadno pěstitelná rostlina, která se dokonale hodí pro všechny druhy pěstebních médií. Je to typický hybrid s kompaktní velikostí a strukturou vánočního stromku. Při pěstění uvnitř může dosáhnout výšky 60 až 90 cm, zatímco venku může vyrůst až 150 cm. Také má velmi pryskyřičnaté palice, které krátce před sklizní získávají jasně fialové zabarvení a jsou velice aromatické.

Tato výborná konopná holka obsahuje až 16 % THC a vyvolává silný efekt s dobře vyrovnaným účinkem, který je ze začátku silně euforický, ale časem se stane příjemně uvolňujícím.

Advanced Auto Purple Diesel je chutná, silná a vysoce kvalitní marihuana s příchutí brusinek a motorové nafty, kterou vám vřele doporučujeme ochutnat.

Genetika: Auto Blueberry X Auto Diesel

Doba růstu: 60 až 65 dní od vyklíčení semen

Výška uvnitř: 60 až 90 cm

Výška venku: 100 až 150 cm

Výnos: 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 16 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Euforický, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

130 – 180 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!