Advanced seeds – Critical Soma | Feminizované semena konopí

Advanced seeds – Critical Soma | Feminizované semena konopí

Advanced Critical Soma je nový konopný super hybrid, který se snadno pěstuje, produkuje velmi solidní výnosy a má lahodnou vůni i chuť legendárního Somanga. Jak už jste si asi vyvodili z jeho názvu, tento energický hybrid vznikl křížením rychle kvetoucí a vysoce produktivní odrůdy Critical s lahodným tropickým Somangem. Advanced Critical Soma obsahuje až 18 % THC.

220 1222 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Advanced Critical Soma od Seedbanky Advanced Seeds je nový konopný super hybrid, který se snadno pěstuje, produkuje velmi solidní výnosy a má lahodnou vůni i chuť legendárního Somanga.

Jak už jste si asi vyvodili z jeho názvu, tento energický hybrid vznikl křížením rychle kvetoucí a vysoce produktivní odrůdy Critical s lahodným tropickým Somangem. Advanced Critical Soma obsahuje až 18 % THC a při kouření produkuje velmi hustý kouř se sladkou chutí s náznaky tropického ovoce.

Přestože se Advanced Critical Soma umí velice dobře přizpůsobit všem typům pěstebních médií a systémů, nejlepší výsledky získáte při použití hydroponie. Když se pěstuje uvnitř, dosahuje střední výšky a má poměrně hustou strukturu. Produkuje velké a silné palice, které budou kvést pouhých 55 až 60 dnů.

Při pěstovaní venku však může snadno přesáhnout výšku 2 metry a bude připravena ke sklizni již koncem září.

Celkově vzato to je velmi velkorysé konopí, jenž vám vyprodukuje krásně lepkavé palice s bohatou vůní a ovocně sladkou chutí.

Advanced Critical Soma

Genetika: Critical X Somango (hybrid)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: koncem září

Výška uvnitř: 80 až 100 cm

Výška venku: 2 až 2,5 metru

Výnos: 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 18 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Celebrální, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

160 – 210 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!