Advanced seeds – Gorilla Blue | Feminizované semena konopí

Advanced Gorilla Blue je kvalitní a velice silný konopný hybrid, který vznikl křížením slavné odrůdy Gorilla Glue #4 s lahodnou Blueberry od pěstitele DJ Shorta. Gorilla Glue #4 je světoznámé konopí s extrémně lepkavými palicemi a vysokým obsahem THC.

220 961 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Advanced Gorilla Blue od Seed banky Advanced Seeds je kvalitní a velice silný konopný hybrid. Vznikl křížením slavné odrůdy Gorilla Glue #4 s lahodnou Blueberry od pěstitele DJ Shorta.

Gorilla Glue #4 je světoznámé konopí s extrémně lepkavými palicemi a vysokým obsahem THC, zatímco Blueberry od slavného DJ Shorta má jemnou a lahodně ovocnou chuť.

Advanced Gorilla Blue je rychle kvetoucí konopná odrůda. Díky které si můžete užít silné a lahodné konopí za velmi krátkou dobu. V interiéru totiž kvete pouhých 60 dní a venku bude připravena ke sklizni již v září.

Tato konopná holka se navíc může pochlubit velmi vysokým obsahem THC (až 24 %) a vynikajícím výnosem (až 600 gramů na metr čtvereční). Její ovocný kouř vyvolává silně sedativní efekt, který je ideální k relaxaci po náročném pracovním dni nebo po vyčerpávajícím sportovním výkonu. Účinek má tak silný, že vás již po pár „hitech“ doslova „položí na lopatky“ a přilepí vás k pohovce či židli na 2 až 3 hodiny.

Advanced Gorilla Blue

Genetika: Gorilla Glue 4 X DJ Short Blueberry (hybrid)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: koncem září

Výška uvnitř: 80 až 100 cm

Výška venku: 2 až 2,5 metru

Výnos: 550 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 24 %

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Ospalý, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!