Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | Big Buddha Seeds – BIG BUDDHA CHEESE | Feminizované semínka konopí

Big Buddha Seeds - BIG BUDDHA CHEESE | Feminizované semínka konopí

Big Buddha Cheese je vítěz 19. ročníku High Times Cannabis Cupu v kategorii „Nejlepší indica-dominantní semena marihuany“.

Tato špičková rostlina původem z Velké Británie se díky své výjimečné chuti, která připomíná pikantní zrající sýr, rychle proslavila po celém světě a získala nespočet ocenění v konopných soutěžích.

SeedBanka Big Budha Seeds začala prodávat svou odrůdu Cheese (v roce 2002) zprvu jen ve Velké Británii a pouze v regulérní verzi. Posléze však chtěli zjistit, jak by jejich Cheese obstál, kdyby byl porovnán s nejlepším konopím prodávaným ve vyhlášených konopných kavárnách v Amsterdamu, a proto se v roce 2005 přihlásili na 18. ročník Cannabis Cupu.

999 1539 

  • 5 kusů
  • 10 kusů
Vyčistit

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Big Buddha Cheese je vítěz 19. ročníku High Times Cannabis Cupu v kategorii „Nejlepší indica-dominantní semena marihuany“.

Tato špičková rostlina původem z Velké Británie se díky své výjimečné chuti. Připomíná pikantní zrající sýr, rychle proslavila po celém světě a získala nespočet ocenění v konopných soutěžích.

SeedBanka Big Budha Seeds začala prodávat svou odrůdu Cheese (v roce 2002) zprvu jen ve Velké Británii a pouze v regulérní verzi. Posléze však chtěli zjistit, jak by jejich Cheese obstál, kdyby byl porovnán s nejlepším konopím prodávaným ve vyhlášených konopných kavárnách v Amsterdamu. Proto se v roce 2005 přihlásili na 18. ročník Cannabis Cupu.

No…do té doby v Amsterdamu nikdo o odrůdě „Big Buddha Cheese“ nikdy neslyšel, a proto se pěstitelé z Big Buddha Seeds ujistili, že všechny nejlepší kavárny v Amsterdamu získají dostatečné zásoby jejich konopí, aby ho mohli nabízet svým zákazníkům z celého světa. Následující rok (2006) byl pro SeedBanku Big Buddha Seeds průlomovým rokem, protože byla korunována oceněním pro celkově nejlepšího pěstitele v 19. ročníku High Times Cannabis Cupu. Jejich Big Buddha Cheese získal první cenu v kategorii „Nejlepší indica-dominantní semena marihuany“ a odrůda Blue Cheese získala skvělé třetí místo v kategorii „Nejlepší sativa“.

Speciální okamžik však nastal na jevišti, když Arjan, slavný pěstitel a zakladatel SeedBanky Green House Seeds, oznámil světovému publiku, že pomůže Big Buddha Seeds feminizovat jejich semínka Cheese, což byl v té době náročný a ještě experimentální proces.

Tyto semena marihuany Big Buddha Cheese patří mezi ta nejčistší semínka Cheese ve známém vesmíru. Jsou to jediná semínka, která mají stejnou genetiku, jež byla použita v původních semenech Big Buddha Cheese 1. generace . Obsahují genetické růstové markery DNA Afghani, skvělou vůni OG Skunku a 100% chuť čistého sýra !

Rodokmen : BIG BUDDHA CHEESE x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

Genetika : 100% indika

Hmotnost 0.05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

425 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 600 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 1. cena – Winner of the 19th Annual Cannabis Cup “Best Indica Seed”

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Big Buddha Seeds – BIG BUDDHA CHEESE | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!