Royal Queen Seeds – BLUE MYSTIC | Feminizovaná semínka konopí

Royal Queen Seeds – BLUE MYSTIC | Feminizovaná semínka konopí

Rostliny z feminizovaných semen Blue Mistic jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů a  bude mít pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Když dáte rostlině o něco více času, zhruba do 10 týdnů, svoji příchuť sice částečně ztratí, odměnou ale bude silnější  stoned účinek. Při správné péči má být chuť Blue Mistic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu. Feminizovaná semínka konopí Blue Mystic.

419 1124 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

V Kalifornii kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových odrůd. Členem této skupiny byl také jeden legendární pěstitel, který zkřížil některé thajské odrůdy a hybridy. Výsledkem provedené selekce a pěstění přes stovky nebo dokonce tisíce semen je jedna z nejznámějších odrůd, které se dnes kouří – Blueberry. Feminizovaná semínka konopí Blue Mystic od Seed Banky Royal Queen Seeds.

Genetické předky má tedy Blue Mistic právě v blueberry. Tato rostlina s převažujícím zastoupením Indica je nízká, příliš se netáhne do výšky. Může vyrůst těsně nad hranici jednoho metru. Doporučujeme, abys kytku zastřihl, protože potom získají spíše keřovitou rostlinu.

Rostliny z feminizovaných semen Blue Mistic jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů. Bude mít pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Když dáte rostlině o něco více času, zhruba do 10 týdnů, svoji příchuť sice částečně ztratí, odměnou ale bude silnější  stoned účinek. Při správné péči má být chuť Blue Mistic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

375 – 425 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 450 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!