Royal Queen Seeds – Apple Fritter | Feminizované semínka konopí

1. Chuťový Zážitek – Přímočarý slib chuti jablečného pečiva, který promění každý šluk v kulinářský požitek.

2. Tvorba THC – S obsahem THC dosahujícím až 24 %, je zaručeno, že vaše smysly budou nadšeny stejně jako vaše kreativita.

3. Přátelská k Pěstitelům – Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností, *Apple Fritter* vám usnadní dosažení bohaté sklizně díky své přizpůsobivosti a snadné pěstitelnosti.

4. Výnosy, Které Vás Ohromí – S indoor výnosem až 450 g/m² a outdoor výnosem 450-500 g/rostlinu se vaše úsilí vyplatí bohatě.

5. Inspirace v Každém Šluku – Nejenže si vychutnáte nádhernou chuť, ale také zažijete povznášející účinky, které podnítí vaši kreativitu a myšlení.

895 2495 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Možná se vám to bude zdát těžko uvěřitelné, ale kmen Royal Queens Apple Fritter skutečně chutná jako sladké pečivo. Tyto lahodné pochoutky ucítíte v pozdní fázi kvetení. Po usušení a vytvrzení poupat si tuto vyhledávanou chuť vychutnáte naplno, spolu s úderným opojením, které rozproudí vaše tvůrčí šťávy. Vychutnejte si velké výnosy v interiéru i exteriéru.

Připravte se na terpenový profil, který nemá obdoby. Apple Fritter přináší příchuť sladkého pečiva spolu s nebývale vysokým obsahem THC. Užijte si kreativní opojení a působivé výnosy.

Šlechtitelé společnosti Royal Queen Seeds vytvořili tento lahodný hybrid s dominancí indiky křížením odrůd Sour Apple a Animal Cookies. Tyto kmeny byly vybrány pro své obrovské množství THC a ovocné, dekadentní terpenové profily. Celkově se potomek vyznačuje genetickým profilem sestávajícím z 60 % z indické genetiky a 40 % ze sativy.

Její název mluví za vše. V pryskyřičných pupenech Apple Fritter se snoubí sladké a kyselé terpeny zděděné po rodičích. Zabalte tyto květy do bonga, vapu a bluntu a s každým šlukem zažijete chutě jablka, cukroví a vanilky. Brzy poté, co tyto chutě začnou odeznívat, zažijete povznášející opojení, které ovládne vaši mysl. Tyto inspirující účinky, podpořené drsným obsahem THC 24 %, ve vás vyvolají příval tvůrčí energie.

Apple Fritter roste dobře téměř kdekoli – není vybíravá. Pokojové rostliny dosahují maximální výšky 120 cm, ale při vhodném tréninku budou mít výšku pouhých 80 cm. Po 8 až 10 týdnech kvetení očekávejte při dobrém osvětlení sklizeň až 450 g/m². Venku můžete sledovat, jak rostliny dosahují výšky až 150 cm. Na začátku října nabídnou výnos 450-500 g/rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Kreativní, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

450 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!