Royal Queen Seeds – Biscotti | Feminizované semínka konopí

Prodej

Royal Queen Seeds – Biscotti | Feminizované semínka konopí

1. Chuťová Extáze: Vychutnejte si exkluzivní terpenový profil, kde se sladká oříšková chuť snoubí s pikantními tóny pepře a nafty, poskytující jedinečný gurmánský zážitek přímo z vaší zahrady.
2. Inspirativní Účinky: Se silným obsahem THC až 25 %, Biscotti podnítí vaši kreativitu a energii, čímž vás vybaví motivací k naplnění vašich každodenních cílů s lehkostí a radostí.
3. Bohaté Výnosy: Díky své robustní indické morfologii a strategickému šlechtění dosahuje Biscotti výnosů až 550 g/m² uvnitř a 650 g/rostlinu venku, což je slibem štědré sklizně pro každého pěstitele.
4. Prestižní Genetika: Pocházející z elitních předků Gelato 25 a South Florida OG, Biscotti ztělesňuje genetickou dokonalost a stabilitu, čímž zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost každého semene.
5. Všestranná Pěstitelská Zkušenost: Ideální pro indoor i outdoor pěstování, s možností vycvičení pro optimální výšku, Biscotti je skvělou volbou pro nováčky i zkušené pěstitele, kteří hledají vynikající výkon a adaptabilitu.

895 2495 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Už jen z jejího jména se vám budou sbíhat sliny. Biscotti se může pochlubit sladkým, oříškovým a lehce pepřovým terpenovým profilem, který rozzáří chuťové pohárky na celém jazyku. Tím však její potěšení nekončí. Podává také energické a inspirativní opojení, které vás bude motivovat k tomu, abyste vstali a šli za svými cíli. Co jiného byste jako potomek Gelato 25 a South Florida OG čekali?

Ne, nemluvíme o mandlových sušenkách toskánského původu. Biscotti však stále přináší sladké a oříškové chutě spojené s touto slavnou italskou pochoutkou. Vychutnejte si velké výnosy a povznášející opojení, které vás naladí na další den.

Tento sladký požitek z konopí vychází z poměrně zvláštního spojení. K zahájení tohoto šlechtitelského projektu využil zkušený tým šlechtitelů společnosti Royal Queens legendární genetiku Gelato 25. Tento hvězdný kmen pochází z původní odrůdy Gelato, která je sama potomkem Sunset Sherbet a Thin Mint Girl Scout Cookies. Dále do rovnice přidali Florida OG; směs Lemon Thai a Hindu Kush, která tělo zasáhne vysokým obsahem THC. Celkově tyto rodičovské odrůdy vytvořily kmen s genetickým profilem 80 % indiky a 20 % sativy.

Její název mluví za vše. Tento hybrid s dominancí indiky přináší zboží, pokud jde o chuť a aroma. Ve směsi dominuje sladká oříšková chuť, zatímco v pozadí tančí tóny pepře, nafty a ovoce. Brzy poté, co tyto dráždivé chutě začnou slábnout, pocítíte, jak se začíná projevovat její kreativní a povznášející účinek. Obsah THC ve výši 25 % zaručuje, že účinky přetrvají dostatečně dlouho, abyste je mohli dobře využít.

Kmen Royal Queen Biscotti roste do střední výšky a poskytuje velmi výnosné výnosy. Tato odrůda má charakteristickou indickou morfologii s bujnou korunou a širokými listy. Indoor rostliny dosahují výšky 120 cm, ale lze je vycvičit až do výšky 80 cm. Po 8 až 10 týdnech kvetení můžete při vhodném osvětlení a optimálním krmném plánu očekávat výnos až 550 g/m². Venku této odrůdě prospívá větší prostor a vrcholí ve výšce 180 cm. V říjnu se připravte na obrovský výnos 550-650 g/rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Kreativní, Povznášející

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!