Royal Queen Seeds – Wedding Cake | Feminizované semínka konopí

895 2495 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Nabídněte ruku Wedding Cake a ona vám na oplátku poskytne obrovské výnosy, sladké terpeny a vysoké množství THC. Rychle se stane jednou z vašich lásek!

Sladké terpeny. Vysoké množství THC. Vynikající výnosy. Co víc si můžete přát? Wedding Cake splňuje všechny požadavky a zanechává pěstitele spokojené a úspěšné. Užijte si vše, co tato dáma s dominancí indiky nabízí.

Do Wedding Cake se rychle zamilujete. Šlechtitelé Royal Queen Seeds vytvořili tuto sladkou a kamennou odrůdu USA Premium sňatkem Girl Scout Cookies s Cherry Pie. Z tohoto spojení vzešel potomek, který zdědil nejlepší vlastnosti po obou rodičích, včetně lahodného terpenového profilu a spousty THC.

Zemitost. Bylinky. Cukrovinky. Po každém šluku těchto květin se vám bude stýskat po dalším. Wedding Cake chutná skvěle v jointech a bongách, ale když si je dáte do vapu, poznáte, co nabízí. Jakmile se vám na jazyku začne ztrácet chuť, rychle se dostaví hladina THC 23 %, která působí silné opojení, jež ukamenuje tělo a oživí mysl.

Máte málo místa? Žádný strach. Pěstování Wedding Cake vám snadno projde ve skrytých zákoutích vašeho domu nebo na nejskrytějším místě vaší zahrady. Včasným použitím tréninku udržíte pokojové rostliny ve výšce 70 cm. Navzdory své malé velikosti zvládnou vyprodukovat až 500 g/m². Na sklizeň se připravte po fázi kvetení trvající 8-10 týdnů. Venku tato odrůda dosahuje vrcholu ve výšce 150 cm a vytváří bujnou a produktivní korunu. Během začátku října se dočkáte sklizně až 600 g/rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

550 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!