Buddha Seeds – BUDDHA PURPLE KUSH | Feminizovaná semínka konopí

Buddha Seeds – BUDDHA PURPLE KUSH | Feminizovaná semínka konopí

Buddha Purple Kush od Buddha Seeds je poctou těm hezkým společným chvílím, jejichž podstata se vrátila v této atraktivní a modernizované verzi. Vzpomínka, která vás vrátí do těch nádherných 90. let.

372 1140 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Buddha Purple Kush od Seed banky Buddha Seeds je odolná vůči vlhkosti, ideální pro oblasti s kratší dobou pěstování venku, je železná proti škůdcům a velmi produktivní. Zkrátka jednoduchá na péči s vysokými výnosy při sklizni.

Vysoce cílevědomá práce se zaměřila na stabilizaci maximálních vlastností každého z jeho tří předků, čímž vznikl neautomatický hybrid s vysokou silou indiky.

Díky explozivnímu růstu vrcholí Buddha Purple Kush výbuchem barev ve fázi kvetení za pouhých 60 dní. Intenzivní fialový odstín, který získává každý z jedinců, vyniká již od prvního týdne.

Účinek rostliny je příjemný, ideální k dosažení vaší relaxace po stresujícím dni. Podněcuje chuť k jídlu pro ty složitější dny.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

900 – 1500 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!