Buddha Seeds – Amnesia | Feminizované semínka konopí

1. Kreativní Inspirace: Ideální pro umělce a kreativní mysli, Amnesia je známá pro svou schopnost povzbudit myšlení a rozdmýchat plamen inspirace.

2. Léčivé Vlastnosti: S její pomocí můžete přirozeně bojovat proti úzkosti a stresu, což vám umožní žít plnější a klidnější život.

3. Společenský Katalyzátor: Amnesia podporuje otevřenou a bezstarostnou komunikaci, což ji činí perfektní volbou pro společenské události a setkání s přáteli.

4. Exotická Aroma: Ponořte se do bohatého kadidlového aroma, které obohatí vaše smysly a přinese nevšední zážitek z každého použití.

5. Kulinářský Potenciál: Díky bohatosti na terpeny je Amnesia skvělou volbou pro zařazení do kulinářských receptů, rozšíří vaše chuťové obzory a přinese nezapomenutelný gastronomický zážitek.

473 1520 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objevte neodolatelnou esenci svobody a tvořivosti s Buddha Seeds – Amnesia, feminizovanými semínky konopí, které se staly legendou mezi znalci a milovníky této výjimečné rostliny. Tato vysoce ceněná odrůda, pocházející z ikonických kaváren v srdci Amsterdamu, představuje vrchol pěstitelského umění a poskytuje nejen nezapomenutelný zážitek, ale i širokou škálu přínosů, které ji řadí na vrchol přání každého konzumenta.

Buddha Seeds – Amnesia je důkazem, že některé věci jsou prostě nadčasové. Její vysoký obsah sativy otevře dveře k novým rovinám vaší kreativity a společenské interakce, zatímco její léčivé účinky poskytnou úlevu od stresu a úzkosti. Nechte se unést jejím mystickým kadidlovým aroma, které vás přenese do světa klidu a pohody.

Využijte znalostí a zkušeností expertů Buddha Seeds a dosáhněte nejlepších výsledků při indoor pěstování, kde se doporučuje omezená doba růstu nebo prořezávání a techniky jako Scrog či LST pro optimální rozvoj této silné odrůdy.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 700 g/m2

Optimální výnos outdoor

1500 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!